Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért ég ki a legtöbb villanyk...

Miért ég ki a legtöbb villanykörte, amit én kapcsolok fel?

Figyelt kérdés
Nem tudom, már nem hiszem, hogy véletlen lenne, ezért nem is írom az elektronikai kategóriába. A héten ez a 7. körte, amit cserélnem kell. Az előbb mellettem az éjjeli lámpát akartam felkapcsolni, és szétrobbant a körte. Ugyan ez történt ma 3-szor a konyhai lámpával. És a héten ez már összesen a 7. Nem hiszem, hogy ilyen véletlenek vannak. És mielőtt az lenne, hogy a hálózat rossz, vagy valami, múlthéten nagyszüleimnél voltam, a WC-ben kapcsoltam fel a lámpát, kiégett. Nem tudok már mire gondolni.

2015. nov. 22. 00:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Itt nincs helye kétségnek kérem, te vagy a kiválasztott!
2015. nov. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Kettes válaszolónak igaza van, az energiatakarékosak jó sz.arok is amellett, hogy drágák, semeddig se bírják.

Három égett ki az olvasólámpában mostanában.

A fényüket is utálom.

UTÁLOM!!!

Tettem bele egy régit, amit a másik olvasólámpából szedtem ki, az meg bírja.

Nem hiszem, hogy ezotéria oka van, de köszi, hogy kiírhattam magamból!

2015. nov. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
mert buta vagy
2015. nov. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

rosszul kapcsolod fel!

kérj meg valakit, hogy mutassa meg!

2015. nov. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mert nem a rokonnàl rossz az àramkör hanem nàlam..nem a rokon kattant hanem én..-bàr utobbi elég hiteles nàla is màrcsak a fogyàs miatt is
2015. nov. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!