Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ma ezt láttuk az égen van...

Ma ezt láttuk az égen van jelentése?

Figyelt kérdés

A kis fiam vette észre ahogyan jöttünk haza felé autóból, az égen egy fényes szív alakot, haza értünk és inen is az udvarból is jól láttuk, szép látvány volt 😃

Soha nem láttam még ilyet.

Mit jelent van valami üzenete?


2015. dec. 10. 11:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A kisfiad a maga módján értette. Ne faggasd, ne beszélj neki bele semmit. Neked is van egy saját-élményed - amit magadnak kell megérteni, mi csak belemagyarázni/kinevetni tudnánk (mindjárt itt is lesznek a menetrendszerű leröhögők).

Ha az élmény nem vált ki benned egy világos érzést-értést - NEM VOLT üzenete. Nekem is vannak saját-élményeim, és nem is nagyon beszélek a fenitek miatt másnak erről, hozzám szólt.

2015. dec. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

szeretet béke nyugalom, 2012 - az 2016 !!!!!

Áldás

2015. dec. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem azért mert nem hiszek nektek, de lefotózhattátok volna.
2015. dec. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Le fotóztam 😊 próbáltam ide föl rakni de nem sikerül sajnos, pedig szép látvány.
2015. dec. 10. 15:52
 5/12 anonim ***** válasza:
kepfeltoltes.hu
2015. dec. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Biztos halo volt. Azok ilyen szépek, ahogy megtörik a fény a jégkristályokon. Azok szoktak irizálni is.


Írd be a google-ba, hogy halo.

2015. dec. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam, de valami számítógépes játékot hoz be a keresés. Erre gondoltam: [link]
2015. dec. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én még azt sem értem, hogy mit láttatok. Egy fényes szív alakot? :P
2015. dec. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat hogy tegnap nem válaszoltam, igen egy fényes szív alakot.
2015. dec. 11. 06:49
 10/12 anonim ***** válasza:

Semmit nem jelent, csak szép, előfordul.


Pl. autópályán már én is láttam ahogy a komor, sötét felhőkkel takart égen, egy fénysugár tört át és világított meg egy mezőt a szürkeségbe borult tájon. Minden szürke árnyalatú volt, kivéve a mező, ami ettől tele lett színekkel.


Vagy egyszer egy héven utazva láttam ahogy a felhőket úgy fújta a viharos szél, hogy azok markoló kezet formálva megragadták a Napot.


Egyik se jelent semmit, de akkor nagyon szépnek és titkos jelentéssel bírónak tűntek.

2015. dec. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!