Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehetett az a lény az...

Mi lehetett az a lény az álmomban?

Figyelt kérdés
Még gyerekkoromban volt egy visszatérő álmom ami születésemtől egészen 10-12 éves koromig.Az álom a következő volt:Egy üres térben voltam és rajtam kívül csak az a lény volt aki meg akart ölni.A kinézete: Köpenyszerű ruha volt rajta és mintha sötétségből lett volna a teste.Anyumék mesélték hogy sokszor felültem álmomban és hörögve csapkodtam a kezeimet és halandzsázva motyogtam.Azt a lényt kb 10-12 éves koromban láttam utoljára.Épp a Szupermarketből tartottam hazafelé az Anyukámmal amikor egy több mint száz éves temető mellett mentünk el,és onnan valami vakító fehér alak jött elő.Azt hittem hogy káprázik a szemem,de később megláttam az álmomban és elkergette azt a lényt.A következőt mondta: "Ő még élni akar,hagyd békén" És azóta nem láttam egyszer sem semelyikőjüket sem.A szüleim még azt is mondták,hogy amikor a Nagybátyám leesett a padlásról akkor is azt a sötét lényt látta.Kb 2,5m magas volt és amikor elment egy félkört hagyott maga után a falon.Kíváncsian várom a válaszotokat 18/F

#álom #sötét lény
2015. dec. 15. 20:55
1 2
 1/12 ktk312 ***** válasza:
100%

Így képzeltem el http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len..


Viszont az én 'álmomban' nem volt ártó szándékú.

2015. dec. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Jó a fantáziád. :D
2015. dec. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Missi_Key ***** válasza:
azt nem értem...hogy hogyhogy soha senkinek nem jut eszébe megkérdezni ezektől a lényektől hogy: hello, ki vagy? :D
2015. dec. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ha megkérdeném tőle,akkor annál inkább megölne :D Nem volt neve szerintem.
2015. dec. 15. 21:36
 5/12 Missi_Key ***** válasza:
ha már így is úgy is megöl, nem mindegy? legalább nem hülyén halsz meg :D
2015. dec. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Missi_Key ***** válasza:
vagy legalább hogy miért akar megölni..
2015. dec. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Hat figyeljmondjuk azt ha hulyulunk akkor dementor ha nem akkor arnyleny arto szandekkal a fenyes alak meg a te vedod lehetett
2015. dec. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sok gyermeknek vannak ilyen "kísértő" lényei.Nagyon változatos formában jelennek meg.Nálatok úgy látszik, ez már valami "családi" lény...Érdekes dolog ez, érdemes lenne sok ilyen beszámolót összegyűjteni, tanulmányozni.Nem gondolom, hogy szellemek, mert sokan állatot, vagy állati vonásokkal rendelkező ember alakot látnak.Azt gondolom, legjobb nem foglalkozni velük, gyakran elég negatív hatásuk van!
2015. dec. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem voltak állati vonásai inkább olyan volt mint egy ártó szándékú démon.A kutyák,macskák is haltak meg csak úgy az utcában.
2015. dec. 16. 21:57
 10/12 anonim válasza:

Nekem két barátnőm is beszámolt hasonlóról.

Mindketen csuklyás, teljesen fekete, gumiszerű lényt mondtak, az egyik lány azt mondta, hogy az íróasztalánál állt, mintha nézte volna a rajzait, a másik az ágy melletti fotelben látta ülni.

2015. dec. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!