Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehetett az a lény az...

Mi lehetett az a lény az álmomban?

Figyelt kérdés
Még gyerekkoromban volt egy visszatérő álmom ami születésemtől egészen 10-12 éves koromig.Az álom a következő volt:Egy üres térben voltam és rajtam kívül csak az a lény volt aki meg akart ölni.A kinézete: Köpenyszerű ruha volt rajta és mintha sötétségből lett volna a teste.Anyumék mesélték hogy sokszor felültem álmomban és hörögve csapkodtam a kezeimet és halandzsázva motyogtam.Azt a lényt kb 10-12 éves koromban láttam utoljára.Épp a Szupermarketből tartottam hazafelé az Anyukámmal amikor egy több mint száz éves temető mellett mentünk el,és onnan valami vakító fehér alak jött elő.Azt hittem hogy káprázik a szemem,de később megláttam az álmomban és elkergette azt a lényt.A következőt mondta: "Ő még élni akar,hagyd békén" És azóta nem láttam egyszer sem semelyikőjüket sem.A szüleim még azt is mondták,hogy amikor a Nagybátyám leesett a padlásról akkor is azt a sötét lényt látta.Kb 2,5m magas volt és amikor elment egy félkört hagyott maga után a falon.Kíváncsian várom a válaszotokat 18/F

#álom #sötét lény
2015. dec. 15. 20:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Amit előző írt.Én is láttam ilyet, de én álmomban.Én azt gondoltam, az egy szobor, egy élő szobor (nekem annak tűnt, bár mozdulatlan volt).Csauklyás köpeny borította, arca nem látszott, teljesen tömör fekete volt az egész, tényleg olyan "gumiszerű"mondhatjuk így is.Egy park szélén állt, kerítés választott el tőle, de el kellett mellete haladnom és féltem nagyon.

Rosszulléttel ébredtem ebből az álmomból, valami pánikszerű rosszullét, szívdobogás, hideg-meleg hullámok, sosem éreztem ilyet csak akkor.Utána egész nap nagyon félős voltam, összerezzentem mindentől szinte éreztem annak a fekete alaknak a jelenlétét.

2015. dec. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Utolsó, én írtam a "gumiszerűt".

Neked is elég hátborzongató élményed volt...én nem is tudom, hogy mit csinálnék előbb, infarktust kapjak előbb, vagy öszepisiljem magam a félelemtől :-)

Már máshol is olvastam ugyanezeket. Úgy gondolom ha ezek hallucinációk lennének amit a paralízis vagy más vált ki, akkor nem lennének ennyire egyformák. Főleg a "lény" leírása..nem tartom túl reálisnak hogy mindenki ugyanazt hallucinálja.

Fogalmam sincs mi lehet ez a lény és miért látják. Velem iylen nem történt, nem is vágyom rá. Én "csak" simogatást éreztem egyszer a kezemen, és egy kép "leesett" a szobában a szemünk láttára úgy, mintha valaki leakasztotta volna, semmi szakadás nem volt az akasztón.

2015. dec. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!