Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van bizonyíték szellemek...

Van bizonyíték szellemek létezésére?

Figyelt kérdés
2016. jan. 25. 18:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
80%
nincs
2016. jan. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Személyes bizonyíték van, de nyilvános nincs.
2016. jan. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyasmi, amit nem lehet vitathatatlanul bizonyítani a tömegeknek. Ha te látsz egy szellemet, és semmi más logikus magyarázatot nem találsz a jelenségre, akkor biztosra veheted, hogy léteznek. Másoknak nem kell bebizonyítanod. Nem szükséges, hogy mindenki higgye, vagy tudja, hogy vannak. A létezésük a személyes világkép kialakításában fontos.
2016. jan. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
23%
Nincs, mivel nem léteznek.
2016. jan. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
47%
Nincs.Ez van.
2016. jan. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
39%
Nem tudom hogy lehetne bizonyítani egy szellem létezését.
2016. jan. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
25%
...de, aki azt mondja, hogy nem létezik szellem szimpla hülyeségből mondja. Együgyűség.
2016. jan. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Shai-Hulud ***** válasza:
70%

#3

"Ha te látsz egy szellemet, és semmi más logikus magyarázatot nem találsz a jelenségre, akkor biztosra veheted, hogy léteznek."


Na igen, így léteztek elődeink szerint szerint az istenek is, mert "semmi más logikus magyarázatot nem találtak a jelenségekre"... Zeusz villámai, Poszeidón haragja, stb.

És természetesen optikai csalódások sem léteznek, az is mind a szellemek műve.

A tudósok pedig mind hülyék, mert a szellemek jól átverték őket.

---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ----

Szerintem inkább azt veheted biztosra, hogy nincs elég ismereted ahhoz, hogy magyarázatot találj a látottakra, ezért sokkal könnyebb szellemeket látni (hinni) a dolgok mögött.

Csak vigyázz, mert már eddig is sok dologról bebizonyosodott, hogy mégsem szellemek okozták, csak régebben nem voltak meg az megfelelő ismereteink, vagy eszközeink, hogy az egyszerű, kézzelfogható okokat felismerjük.


Mi lesz, ha az általad "látott" szellemről bebizonyosodik, hogy a látvány egy egyszerű fizikai folyamat eredménye? Akkor is ragaszkodni fogsz hozzá, hogy "de én láttam, tehát létezik"???

2016. jan. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
50%
Nincs, aki meg lát az max kitalálta vagy dilis, most jöhet a lepontozás a "szellemetláttamésakkorléteznek"-ektől.
2016. jan. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
85%

Még nem tudnak konkrét bizonyitékkal előrukkolni. vanak akik hisznek a szellemek létezésében, vannak akik nem, és vannak akik igen is meg nem is. De konkrét bizonyítékot senki nem tudott felmutatni, ami kimondaná, hogy íme ez a megcáfolhatatlan bizonyíték a szellemek létezésére.


Igaz, vannak videófelvételek, de azt sem monthatjuk konkrét bizonyíteéknak, ugyanis ott a lehetőség a tükröződésre, köd, pára, füst, gőz, porfelhő vagy a kamera meghibásodása, vagy mittudom én még milyen tényezők lehetnek.

Én nem írom le, hogy mit hiszek a dologgal kapcsolatban, de a bizonyitékok amiket eddig felmutattak, mind labilisak.

Nincs sorsdöntő bizonyiték (még).

2016. jan. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!