Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van bizonyíték szellemek...

Van bizonyíték szellemek létezésére?

Figyelt kérdés
2016. jan. 25. 18:16
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
73%

Nekem számos képességem van, az üléstől a járásig kognitív képességek meg hasonlók, de tudom, hogy Lakos Kati sose látott egy szellemet se.

Nem az a lényeg, hogy szellemek léteznek meg mindenféle ezotétériás kacifántos történet igaz-e, hanem hogy túl keveset tudtunk a világról és mindenről, ahhoz, hogy olyan kijelentéseket engedjünk meg magunknak, hogy valami "nem létezik". Én sose láttam igazi szellemet, de legalábbis nem láttam olyasmit, amit arra lehetne fogni, hogy "szellem", de mégis tudom, hogy léteznek, mármint nem szellemek, hanem lennie kell valaminek a fizikai test után. Érzem és tudom, hogy van valami a háttérben, csak nem vesszük észre. Valójában túl kevés az, amit érzékelünk és a gépek érzékelnek. A világ sokkal részletesebb annál, mint azt valaha is gondolnánk. A halál nem hinném, hogy a vég inkább egy új kezdet. Sosem halunk meg, csak máshol folytatjuk tovább.

2016. jan. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
36%
Mintha egy bátorító beszédet tartottam volna. A végén még csöpögős nyálas leszek. Inkább a halál érjen utol...
2016. jan. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
44%
Nem illik a sötét hangulatomhoz az ilyen párbeszéd.
2016. jan. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Talaiszrhea válasza:
Van! Én.
2016. jan. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Elnézést, maga - maga lát engem ?

Komolyra fordítva a szót : ki vagy mi az, akit a kamera nem lát, de pl. a liftet tudja blokkolni ?

https://www.youtube.com/watch?v=Jqk1Ga8-n3Y

2016. febr. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Én még egyet sem láttam, kis koromban volt egy ijesztő látványom fürdéskor viszont akkor még kis kölyök voltam és a sok hülye műsor stb talán. Viszont lehet hülyének nézni és még most is ráz a hideg hogy le kell írnom de alig 1-2 éve történtek velem nagyon durva dolgok amikre a barátaim a tanuk... Volt mikor egyedül voltam itthon éjjelenként és soha semmi gond nem történt. Ám egyik éjjel mikor már majdnem elaludtam valaki mintha a nevemen szólított volna és megszorította a kezemet...(a szorítás nyom ott volt a kezemen napokig) én úgy mint akkor még sosem ijedtem meg... megnyugodtam kicsit elaludtam másnap sokat gondolkodtam mi lehetett az meg hogy tuti hogy megtörtént nem csak képzelődtem, pár napig semmi nem történt és azzal magyaráztam magamnak hogy biztos valami szarságot állmodtam s mikor megugrodtam beütöttem. Igen csak napok multán olyan érzések törtek rám mintha egy üres mezőn ülnék egyedűl és több ezer szempár figyelne a fűből de én senkit sem láttam. Már elmentem mindenféle pszichológushoz hogy tuti hogy hülye vagyok de egyiksem talált semmit... nem mertem már egyedűl lenni mindíg itt aludt nálunk vagy valamelyik haverom, unokatesom vagy barátnőm. És érdekes... ők is áttélték a dolgokat... Unokatesóm volt az első, épp a gépen játszott én pedig a tv-t néztem és egyszer csak ilyen finoman de idegesítően sípoló hangot hallottunk a ruhás szekrényem felől. Én már oda sem mertem menni mert tudtam hogy megint kezdődik... Ő hülyének nézett és arra gondolt hogy tuti hogy szivatom és valami elektronikai cikk van a ruhés szekrényben az sípol.. oda ment az egész szekrényt kipakolta méh a háta mögé is benézett de sehol semmi és a sípoló hang csak szolt majd elhallgatott.. itt aludt a haverom lekapcsolódott a villany óra, ki mentünk udvarra hogy vissza kapcsoljuk és amikor bejöttünk szolt a rádió. És még sok ilyent tudnék mesélni ami akkor félév alatt történt velem de aki megért annak ez is elég aki meg nem annak nem kívánok többet csak pár dolgot éljen átt azokból amiket én áttéltem azalatt a kis idő alatt és érdekes módon mindíg 22:04-kor kezdődött. (ui.: volt egy vicces, amin elöszőr nagyon beszartunk de aztán a mai napig nevetünk barátnőmmel. Éppen valami hülye zacskós levest akart magának csinálni.. igen ám csak ő pont 22:00-körül akarta csinálni, még hideg volt a víz így a gőzre sem tudtuk fogni, meg emelkedett a fazék, lábos, serpenyő (nemtudom mi a neve nem vagyok othon a konyhába :D ) teteje és elkezdett egyenletessen forogni kb fél percig, majd elzáródott a tűzhely. akkor meg ijedtünk de azóta is azzal viccelődik hogy ez enyhe célzás volt hogy nem kellene anyit ennem :D Vannak érdekes és furcsa dolgok amikre nincs ésszerű magyarázat, nem tudjuk miért de megtörténik, megtörtént.. :) nem tudunk ellene mit tenni és talán jobb is, így is már mindent az ember akar irányítani.....
2016. márc. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!