Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van bizonyíték szellemek...

Van bizonyíték szellemek létezésére?

Figyelt kérdés
2016. jan. 25. 18:16
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
17%
Nagyon szűklátókörűek vagytok, és az a poén, hogy ettől valami hű, de atom zsír über királynak érzitek magatok. Ne, de a valóság korán sem ilyen kóser.
2016. jan. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

@trollkondás

"a valóság korán sem ilyen kóser."

A valóság Korán tényleg nem kóser!

2016. jan. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
83%
8. válaszoló. Az isteneket kevés vallásban látják, általában természeti jelenségeket magyaráznak egy isteni erővel, és ezt ruházzák fel emberi tulajdonságokkal. Így születtek a vallások. De ha látsz egy kísértetalakot, vagy más, nem feltétlen halott szellemet, akkor maximum hallucinációval magyarázhatod. Ami viszont az esetek jelentős részében nem igaz. Teljesen józan, tiszta tudatú, és kipihent emberek is látnak szellemeket. És már a legkorábbi homo sapiensről tudjuk, hogy hagyott hátra nyomokat, amelyek a halottak, és szellemek nyughatatlanságára utalnak a kultúrájukban.
2016. jan. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Huo Xianren-----> ez igy igaz, csak ezt most ide leirtad, és jönnek a szkeptikusok és leordítják a fejedet a helyéről, és olyanokat irnak, hogy még te is megingasz a hitedben...
2016. jan. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 Shai-Hulud ***** válasza:
62%

"Az isteneket kevés vallásban látják,"


Nos azt nem tudom, hogy sok vagy kevés vallásban látják az isteneket, de azt tudom, hogy a keresztény Isten lépten-nyomon megjelent mindenkinek... Még égő csipkebokorként is. :-DDD

2016. jan. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van személyes tapsztalatom, ha nem lenne talán énsem hinnék ebben. De így igen.
2016. jan. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Személyes tapasztalatom nekem is volt, és gondolom még sok másnak. De bizonyiték felmutatása ami egyértelműen bizonyitja a szellemek létezését, még nincs. De remélem nemsokára lesz, és akkor járjon a szája a lenéző és gúnyos szkeptikusoknak...
2016. jan. 26. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Nincs baj ezzel. Nem vagyok kifejezetten hívő alkat. Inkább feltételezek dolgokat, és ha látok rá bizonyítékot, megerősödik a feltételezésem. Ezen nem sokat fog rontani, ha néhány szkeptikus, vagy racionalista, vagy troll hülyének néz:D

A bibliai istent soha senki nem látta, még Mózes sem. Mindig csak angyalokat, vagy az isteni erő megnyilvánulását látták, sohasem magát Yahwét. Ennek pedig egyszerű oka van. Yahweh megmondta, hogy aki az ő igazi dicsőségét látja, annak meg kell halnia. Még látomásokban is csak magasztosságként, vagy erőként jelent meg, sosem teljes valójában. A jelenései mind valami szimbolikus jelenségként történtek, és ha meg is jelent, akkor sem látták, mert mindig arccal a földre borultak az emberek, akik mellett elvonult. Az indiai istenségek avatár alakban jelentek meg, azaz egy emberi testben, vagy valamilyen más, egyszerű formában. Ez nagy különbség az istenségek, istenek, és a kisebb szellemek között.

2016. jan. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Nem kóser a szöveged dubitus!
2016. jan. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Szellemek már pedig vannak, én biztosan tudom. Én dolgozok, beszélgetek velük, néha látom is őket.

Aki nem hisz benne, az sem baj, majd eljön az ideje annak, hogy hívővé váljon. Korábban én ateista voltam, nem hittem Isten és a szellemvilág létezésében. Ma már TUDOM, hogy vannak.

2016. jan. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!