Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A "figyelőnek" mi a célja...

A "figyelőnek" mi a célja azzal, hogy néz téged miközben alszol?

Figyelt kérdés
Miért jó ez neki, hogy nézi, ahogy alszol? Megnyugvást nyújt neki, vagy csak ilyen perverz, erre gerjed?

2016. jan. 31. 13:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Mert néhányan, miközben alszanak, nagyon aranyosak. Lehet így nyugszik meg a pici szíve.
2016. jan. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%
Mert télen a gereblyének a házban a helye...
2016. jan. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
15%
Mert az a perveriója.
2016. jan. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%
Szereti nézni az alvó embereket, meg a meztelenkedést.
2016. jan. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

A gondolatmenetem: Úgy teszek mintha aludnék, és ha jön elkapom, persze valami fegyverszerüség lesz nálam, hogyha támadna tudjak védekezni. Na szóval, elkapom, kikötözöm az ágyamhoz vagy akárhová, és megostorozom, akkor bisztos elmegy a kedve a kukkolástól!

De ez csak akkor kivitelezhető, ha azt hiszi, hogy alszom, és akor jön. Elkapom, csomót vetek a fütykösére az biztos!

2016. jan. 31. 14:52
 6/15 anonim ***** válasza:
45%
Statisztikát készít, hogy hányan horkolnak. Ha nem horkolsz, jutalom csokit kapsz.
2016. jan. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Akiket megkérdeztem, azt mondták, hogy nem horkolok. A csokit nem szeretem, mert kiütéseim vannak tőle. De a sört elfogadnám...
2016. jan. 31. 15:26
 8/15 anonim ***** válasza:

Mi az a figyelő, amúgy? :D

Vannak olyan laborpatkány emberek, akiket minden percben figyelnek ,de azok valamilyen különlegesek, vagy csak tanulmányozzák az embert.

2016. jan. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Azt mondják, hogy a figyelő egy olyan lény, aki éjszaka ül az emberek ágyán, és nézi ahogy alszanak. De ha netán valaki felébred, miközben a lény ott van, akkor megöli az egyént.

De rajtam nem éli ki a perverzióit! Megetetem vele a szerszámát...

2016. febr. 1. 11:57
 10/15 PicúrHógolyó ***** válasza:
77%

Szerintem ez nem igaz.

Ezt nem tudom sehogyan sem elhinni. :)) És eddig erről soha nm is hallottam.

2016. febr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!