Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi történhetett? Nagyon...

Mi történhetett? Nagyon érdekesen végzödött a nap, este útközben fura dolgokat tapasztaltunk egy baráttal.

Figyelt kérdés
Az egész úgy kezdődött, hogy egyik jóbarátom bátyja a szomszéd városban él, és kellett neki pár hosszú gerenda amit én vittem neki át teherautóval. A haverom jött velem. Egész az elejétől fogva furcsa volt a gyerek, mindig is egy rendkívül beszédes energikus laza gyerek volt, ám ma este már nagyon furcsán viselkedett, alig szólt, furán kapkodta a fejét is minden irányba, kb mintha jól meg ijeszthették volna vagy hasonló.Elindultunk a testvéréhez (kb 10km) ,de egész úton is kb alig szólt valamit , és feszült volt , valamint feltűnt, hogy állandóan a tükröt bámulja. Semmi oka nem volt rá pedig ,hiszen utas volt ráadásul már szinte sötét is. Odaértünk, lepakoltunk, itt nem is történt semmi különös majd elindultunk hazafele. Ekkor már full sötétben , ugyanígy csak a tükröt nézte ,rá kérdeztem miért csinálja, csak annyit mondott h valami fura érzése van , nem tudja megmagyarázni. Rá hagytam, majd kis idő mulva egy nagy koppanás jött a plató felől( ponyvás Ifáról van szó) nem is törődtem vele, ráfogtam, hogy tuti kiesett az egyik ponyvatartó vascső (ilyen már fordult elő, pont ilyen hangja volt.) A srác még idegesebb lett, hiába mondtam h mi történhetett ,nem nyugtatta meg. Egy kis idő elteltével úgy félúton ahogy pont jött egy autó szembe és megvilágítptta az enyémet a tükörből láttam, hogy mintha valaki belülről a ponyvába belevert volna ököllel vagy belerúgott volna. Tuti nem a szél lengette, ahhoz elég jól kivan spanolva, és olyankor is az egész egybe mozog. Ekkor már én is beparáztam. A haver ezt nem is láthatta a másik oldalról és ekkor hirtelen felszólalt hogy " ez a mai este nem olyan mint a többi"...gyorsan hazaértünk hozzájuk, azonnal felnyitottam a ponyvát , semmi nem volt ott , ráadásul a ponyvatartó vasak is a helyükön voltak, szóval a nagy csattanás is rejtély maradt, hogy mi okozhatta, nézegettem a ponyva feszességét , és hát nagy erővel kellett valaminek belecsapódnia ,hogy akkorát vágódjon viszonylag kicsi ponton. Elköszöntünk, ahogy jöttem haza valami egész más érzés volt,mintha az autó is könnyedebben szaladt volna az úton, és én is valahogy nagyon megnyugodtam, furcsa nyugodt érzés azóta is. A haverom el lehet átkozva,vagy mi a franc lehet? Vmi szellem vagy negatív valami van az aurájában? Én nem nagyon értek ezekhez a EZO-s dolgokhoz de ez az este rendkívül furcsa volt számomra is.
2016. márc. 12. 22:26
 1/7 A kérdező kommentje:
Fu basszus jo hosszu lett , lényegretörőbben is leírhattam volna, bocsi :S
2016. márc. 12. 22:27
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem baj. Jó parás sztori. Kösz! :D
2016. márc. 13. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez tényleg elég ijesztő! Meglehet hogy van valami negatív energia vagy szellem a dologban, ki tudja..
2016. márc. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem nem a haveroddal van a gond. Mindössze ő érzékelte a negatívat. Valószínű egy démon/lidérc szándékozott megijeszteni titeket, vagy rosszabb esetben megtámadni, gyengíteni, megszállni. Viszont ezt te nem érezted, csak ő. Ezt az érzést pedig nem is lehet elmagyarázni, ezért nem tudta ő se. Figyelj rá egy kicsit, nehogy gondja legyen belőle, és ha ugyanígy furcsán viselkedik, akkor tanácsold neki, hogy maradjon erős, és küldje el. Mindenképpen higgy a megérzéseiben, nehogy megszívjátok.
2016. márc. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, ő jobban érzékelte az biztos. Utólag visszagondolva valamit én is éreztem,hogy nem stimmel, és tapasztaltam is (ismeretlen koppanás,illetve a ponyvába ütés/rúgás?) ,amiket nem igazán tudok hova tenni. Ma nappal átnéztem részletesen a járművet,semmi rendellenességet ami okozhatta volna a hangot.

Felhívtam délután, megkérdeztem mi újság, érdekelt mi van vele, mondta hogy jobban van, de valami megmagyarázhatatlan dolog volt ami lezajlott benne,illetve észlelt. Rákérdeztem megint a tükör bámulásra,hogy mégis miért figyelte annyira , aztmondta hogy mindig valami fura sötétet "látott benne" de csak a perifériájából, ha belenézett rendesen akkor nem.


Összegezve az egészet így utólag tényleg valami nagyon negatív franc tudja mi kísért végig utunkon, ami akkor bennem annyira nem is tudatosult, csak most mikor visszaemlékezek rá, főleg mikor kiszállt és ezzel megszünt az egész. Ebből azt gondolom ,hogy nem hozzám, hanem hozzá van köze, valami valóban megszállhatta, de jó erős lehet ha ekkora hatást tudott rám is gyakorolni. Őszintén megmondom, beparáztam én is , pedig eddig teljesen szkeptikus voltam az egész ezotérikus témával kapcsolatban, de ez az egèsz elgondolkodtat.

2016. márc. 13. 21:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Azóta történt vmi veled vagy vele?
2016. dec. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Semmi. Az az este volt ilyen azóta is megmagyarázhatatlan... Furcsa.
2016. dec. 14. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!