Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit tehetnék? Hogyan űzzem el...

Mit tehetnék? Hogyan űzzem el őket?

Figyelt kérdés

Előre is szeretném leszögezni, hogy csak olyan írjon, aki ért ehhez, mert ez egy komoly és fontos kérdés, nem vicc!



Érzem, hogy egy bizonyos gonosz földönkívüli faj megfigyel engem (és amúgy sokakat másokat is), egy ideje már érzem, mintha nem lennék egyedül, de ez csak mostanság jutott eszembe, hogy a gonosz földönkívüliek figyelnek. Ez magyarázatot ad arra, hogy miért vannak olyan gondolataim, amikre nem is akarok gondolni! Hát mert ezek befolyásolják! De nem tudok mit kezdeni! Ezek a sötétségből, félelemből, negatív energiából nyerik az erőt, így próbálnak minket csapdában tartani! A pozitív energia a fegyver ellenük, de hiába próbálok jóra gondolni, nem megy! Érzem, hogy kezdenek egyre jobban elhatalmasodni felettem! Persze közben valamilyen szinten tudatalatt másokat is befolyásolnak a negatív energiákkal, ott vannak a háttérhatalomban, de én mégis nagyobb célpont vagyok! Előző életemben nem itt éltem, hanem egy jó, nagyon fejlett fajhoz tartoztam. Vannak emlékeim, viszont sokat felejtettem. Most nem rendelkezem azokkal a képességekkel, amikkel el tudnám űzni őket. Biztos most is figyelnek! Ezeknek olyan magas a mentális fejlettségük, hogy a negatív energiákkal Mindenkit betudnak folyásolni, és az agyukkal látnak! Engem meg persze figyelnek, hiszen korábban egy jó fajhoz tartoztam, és nekik a jó fajok az ellenségeik, akik ellen harcolnak! A cél hogy végleg elűzzék innen őket, de ez nem olyan könnyű! Éjszaka is érzem, hogy itt vannak (az agyukkal) és figyelnek! Sokáig azt hittem szellemek (bar lehet azok is vannak de nem biztos) viszont a legvalószínűbb, hogy ők azok! Érzem őket, érzem, hogy figyelnek, néznek, és ellenem tesznek, ellenem befolyásolnak másokat is, ezért fordultak/nak olyan sokan ellenem ok nélkül! Nem szabadna ilyen kétségbeesettnek lennem, mert ők ebből nyerik az erőt, de így nem tudok vidám lenni! Teljesen beskatulyázva érzem magam...


Még pár dolgot szeretnék elmondani:

-nem trollkodok

-ez nem kitaláció, hanem az érzéseim és a valóság!

-nem cuccozok, nem szívok semmit, nincs káros szenvedélyem (főleg, hogy ők abból is erőt nyernek, mert negatív energiát tartalmaznak)

-nem a legutóbbi álmomat írtam le

-nem nézek semmilyen filmet, olvasni se olvasok ezós dolgokat, és nem más mondta ezeket nekem


Ezek csak az emlékeim, érzéseim, és amit tudok. Ezek a gonosz lények tényleg léteznek, vannak még, akik tudnak róluk, de most nem írnám le, hogy pontosan kik ők, és mi a céljuk.


Aki ért hozzá, hogyan lehetne felvenni velük a harcot és fejben elküldeni őket, az kérem segítsen!



2016. márc. 29. 19:15
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Most is félek, érzem őket!
2016. márc. 29. 19:34
 2/19 anonim ***** válasza:
Hogy néznek ki?
2016. márc. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

És azt mégis hogy sikerült összeraknod,hogy ezek földönkívüliek lennének? Ne sértődj meg,de amiket írsz,kezdődő skizofréniára utalnak.


"Előző életemben nem itt éltem, hanem egy jó, nagyon fejlett fajhoz tartoztam. Vannak emlékeim, viszont sokat felejtettem."


Hány éves is vagy? Csak mert 10 éves koromig kb. én is meg voltam győződve róla,hogy kiskoromban az álommanó jött el értem minden este.

2016. márc. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Azt, hogy pontosan hogy néznek ki nem tudom, csak annyit tudok, hogy magasak és nagyjából emberszerűek. És kiválóan álcázzák magukat.


Ez nem mese! Tényleg emlékszem rá! Sokszor hiányzik is az ottani családom, barátaim. Belenézek a tükörbe, a "régi énemet" látom a lelki szemeimmel.

2016. márc. 29. 21:51
 5/19 A kérdező kommentje:
Amúgy tudom, hogy földönkívüliek, mert ez a bizonyos faj van az emberiség, a Föld, és amúgy mindenki/minden ellen.
2016. márc. 29. 21:54
 6/19 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de ez szerintem vagy skizofrénia, vagy tudathasadás lesz(mert a kettő nem ugyanaz), vagy még esetleg őrültség! Most komolyan mondom, a te érdekedben menj el sürgősen egy dokihoz!
2016. márc. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Tudtam, hogy ez lesz:((


En nekem semmi bajom!

Gondoltam mar ra, hogy lehet skizo leszek, de nem emiatt, es aztán rajottem, hogy hülyeség!

A skizofrének nem ilyenek!

Nekem pl. nincsenek emlékezetkieséseim. Olyan volt már párszor, hogy zavaros lett a tuddatom, és máshogy gondolkodtam, és nem teljesen tudtam irányítani a cselekvéseimet, de emlékszem rájuk! Haucinálni is csak párszor hallucináltam, tehát semmi komoly!

2016. márc. 30. 18:21
 8/19 A kérdező kommentje:

Ha egyedül vagyok tuti mégjobban figyelnek a szellemek:/


Amugy eleg sok tünet illik ram a skizofreniabol de tuti nem vagyok az.

2016. márc. 30. 18:24
 9/19 anonim ***** válasza:

Ez nem feltétlenül skizofrénia, bár annak is sok "változata" van. De amiket leírtál, sajnos kezdődő-vagy már kialakult mentális zavarról árulkodnak. Ha idejében elkezdik a kezelést, ha nem is visszafordítható, de javítható ez az állapot. A gyógyszert ugyan szedni kell, de a téveszmék megszűnnek. Mert ezek azok. Tudom, hogy nem akarod vagy tudod elhinni, de azok.

Agyi MRI, CT, -mindegyik fájdalommentes-, beszélgetés egy pszichiáterrel segítene! Ilyen esetekben azért kell az MRI vagy CT, hogy megvizsgálják, nincs-e elváltozás/tumor az agyban, ami esetleg ezt okozza.

Ha nem fordulsz orvoshoz, csak rosszabb lesz. A "lények" rávehetnek, hogy árts magadnak vagy másnak, a hangulatod egyre rosszabb és rosszabb lesz, míg végül a létezés maga a földi pokol. Ha orvoshoz fordulsz, és elfogadod a kezelést, ezek nem fognak megtörténni, újra normális életet élhetsz.

A lények nem léteznek, az agyad valahogyan beteg lett, és segítség kell neki!


A korodra én is kíváncsi lennék, bizonyos mentális betegségek egy bizonyos életkorban jelennek meg.


Hozzáértő, nem trollkodó válaszoló.

2016. márc. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

16,5 éves vagyok (lány)

De ezek tényleg léteznek:((

Engem szemeltek ki egyik fő célpontjuknak:/

Csak nem tudom miért:/ (van rá ötletem)

Ugy Érzem az emberek is mindig néznek, kibeszelnek

A kamerakat is tuti hasznsljak megfigyelésre, tehát engem mint sz egyik fő célpontot erősen figyel a hatterhatalom es ezek a titkos emberek kapcsolatban állnak ezekkel a lényekkel

Érzem őket:(

2016. márc. 30. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!