Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tényleg szellemek lehetnek a...

Tényleg szellemek lehetnek a barátoméknál?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segítséget, tanácsot szeretnék kérni egy szellemes üggyel kapcsolatban.

Az egész múlt hét pénteken kezdődött én mentem dolgozni a párom és a testvére otthon volt a beteg nagymamájukkal. Nagymamájuk 88 éves mostanra picit lerobbant a lábai meg a kezei fájnak neki.

Nos, mint mondtam mentem dolgozni és mikor este jöttem haza a párom furcsa dolgot mondott. Lépteket hallott a konyhából, de mikor kiment senki nem volt ott a mamája meg aludt. Pár perc múlva a tányérok zörögtek, de mikor kiment megint senki sem volt ott. Ma pedig a mamája érdekeset mondott neki. Azt, hogy hangokat hall és fel is kelt megnézni , hogy nincs e ott valaki de nem volt senki sem. Azt mondogatták neki, hogy gyere ide, mikor jösz? Na itt már a szívverésem is megállt az ijedtségtől, de utána mondta, hogy egy ideje lát egy 20 év körüli lányt, mint én az ajtóban aki egy ujsággal a kezében néz be mindig és, hogy az anyukáját a páromnak két öreg néni figyeli .... Szerintetek mi lehet ez? Mit lehetne csinálnunk? Én nagyon nagyon félek egyedül menni hozzájuk pedig néha nekem kell a mamájára figyelnem...



2016. ápr. 5. 22:52
 1/7 Ozmium42 ***** válasza:
Nem léteznek szellemek.
2016. ápr. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Úgye, ti laktok a nagyinál, nem pedig fordítva?

.

A zavaró szellemtől megszabadultok, ha külön költöztök.

Amennyiben csak beképzelitek magatoknak a szellemjárást -mást nem is tehettek, hiszen csak egy szellem kisért, de az nem csörget tányért: a Tudatlanság Szelleme.

2016. ápr. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
írj privátot, ha érdekel komoly válasz
2016. ápr. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 BlackLove ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ( anyukám ismert egy bácsit aki mesélte neki, hogy ez volt vele, és rá pár napra meghalt) egy idős ember mielőtt meghal lát embereket. Az a bácsi azt mesélte, hogy ő az éjszaka közepén arra kelt fel, hogy 3-4 ember ott zenélt neki, és mondták neki, hogy mikor megy el ő is, meg ilyeneket.. Rá nem sokra a bácsika eltávozott az élők sorából ... Én nem ismertem a bácsit, de elég rémisztően hangzik ez..
2016. ápr. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Idéztétek meg a szellemet aki a házban van hívjátok elő.Hidd el ha beszélsz vele konnyebb elküldeni.
2016. ápr. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nehogy szellemet idézzetek!!!
2016. ápr. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen okosmegfogadni merha idéztek a rosszseb se tudja rossz-e a szellem vagy jo és ha egy gonosz szellem ugynevezett démon is lehet akkor kerüljétek a tükröket haggyátok el a hejszint és ha estelenne kivilágított hejen mennyetek mer ez KOMOJ DOLOG nemszabad idézni!!!
2016. jún. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!