Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek szellemek?

Léteznek szellemek?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 6. 08:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
12%
Léteznek. Úgy hívják, hogy emlék. Az elhunyt emberek szellemeit a szívedben tárolod. Tudod, hogy egyszer léteztek és fontosak voltak számodra. Ez nem fizikai értelemben értendő. Nem testesülnek meg a való életben az elhunyt emberek. Aki elment, soha nem jön vissza már.
2016. ápr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Szomorú. Soham mondják, hogy onnan föntről vigyáznak ránk. De mindennek van reális magyarázata.
2016. ápr. 6. 19:31
 13/17 anonim ***** válasza:
74%
Hiszékeny emberek vannak, meg akiknek szükségük van bizonyíthatatlan dolgok létezésébe vetett hitre (mert mondjuk nem képesek értelmet találni az életüknek). No meg olyanok is, akik elég gátlástalanok ahhoz, hogy őket kihasználják.
2016. ápr. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Ha vannak is nem kell félni töle mert baszottul átmegy rajtad
2016. ápr. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem célozz meg a kérdéseddel bizonyos embercsoportokat. Pl kérdezd meg a tanult felnőtt férfiakat, aztán az egyszerűbb vidéki kislányokat. Homlokegyenest az ellenkezőjét fogják mondani. Ezután már csak azt kell eldöntened, hogy kinek hiszel inkább.
2016. ápr. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Nem léteznek.
2016. ápr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Nemetvari válasza:
0%

Léteznek szellemek! Van egy történetem: Németországban az autópálya mellett kamionban éjszakáztam. Olyan éjfél körül felébredtem, benéztem a visszapillantó tükörbe,egy fehér, elhomályosodott emberi alakféleséget láttam. Egy helyben állt, és nem mertem kinézni, mert féltem. Hajnali 3 fele is kinéztem, még mindig ott állt, majd 5 perc múlva pár percen belül eltűnt.

Szellemek léteznek, aki nem hisz bennük, kívánom nekik, hogy találkozzon velük!

2016. ápr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!