Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tényleg léteznek sárkányok,...

Thunderstruck kérdése:

Tényleg léteznek sárkányok, sárkányszabású szellemek?

Figyelt kérdés
Honnan tudják bizonyos emberek, hogy nem léteznek sárkányok? Nem lehet hogy sárkányszabásúak szállják meg a lelküket?
2016. ápr. 8. 07:39
1 2
 11/14 anonim válasza:
0%
Léteztek sárkányok!Van róla dokumentum film is! és replütek,tüzet is okádtak ! A dínók korától egészen a középkorig léteztek!Van róla bizonyíték is!egy megégett t rex koponya!de nem ám erdőtűztől vagy hasonlótól!ez egy célzott égés ! Sok tudatlan ember azt monda hogy:"Aki hisz a sárkányokban az hülye"meg hogy csak 2 sárkányfaj létezik "anyós és a komodói sárkány"
2016. nov. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az a sárkány film kamu.Ettől függetlenül én is hiszek a sárkányokban.(Nem a szellemekben ill.sárkányszabású emberekben,hanem a repülő sárkányokban.)
2016. nov. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Tudtommal léteznek, és lehet idézni is. (De az sárkánymágia... más tészta.) Én még nem próbáltam, hisz ez nem egy olyan dolog, amit felveszel-leteszel. Aki meg hülyeségnek tartja a sárkányidézést, nyaljon sót.
2016. dec. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Úristen nem léteznek,hülyeség xDD
2017. ápr. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!