Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha kapcsolatba lépnétek...

Airlady kérdése:

Ha kapcsolatba lépnétek halott rokonotokkal, ti mit kédeznétek még utoljára?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 10. 00:02
 1/7 anonim válasza:
Nem hiszem a halal utani eletben. De ha kerdezhetnel vmit egy halottol az az lene hogy milyen erzes a halal. Illetve hogy mit tekint elete legnagyobb esemenyenek, ugy hogy mostmar tudja vege.
2016. ápr. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Papi Gonzales ***** válasza:
"mér vagy még mindig életben?"
2016. ápr. 10. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A legalapabb kérdést nem is írják.. érdekes..

Mi van a halál után?

2016. ápr. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 death42 ***** válasza:

Amit kérdeznék az az lenne, hogy "az alagút végén mi az a fény"?

1. Kamion?

2. Vonat?

3. Talán a központi idegrendszer okozza? Az oxigénhiányos agy próbálja a maradék ingert fenntartani?

2016. ápr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
#3 Azert nem irjuk az altalad legalapabb kerdes, mert amin en irtam is nem hiszek a halal utani eletben. Szamomra ott nincs tovabb olyan mintha elaludnal, de nem is almodsz soha es fel se kelsz.
2016. ápr. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A saját bőrömön tapasztaltam meg, hogy van utána élet. Az ember 3-as lény. Test, lélek és szellem. A test meghal, marad a lélek és a szellem. A lélek a 42.-k napon lebomlik és marad a szellem. Ezek után energiát szívva itt maradhat szeretteinél de enélkül nem. A fény az otthona, csak haza kell segíteni egy erre alkalmas személlyel :)
2016. ápr. 13. 09:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Én álmomban már kapcsolatba kerültem a halott édesapámmal és megkérdeztem tőle hogy milyen érzés a halál és azt válaszolta, hogy olyan, mintha álmodnál...
2016. ápr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!