Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Természetfeletti lények

A kérdés
airlady nevű felhasználó kérdése:

Ha kapcsolatba lépnétek halott rokonotokkal, ti mit kédeznétek még utoljára?

Keress kérdéseket hasonló témában: szellem

2016. ápr. 10. 00:02  Privát üzenet  

A válaszok
Nem hiszem a halal utani eletben. De ha kerdezhetnel vmit egy halottol az az lene hogy milyen erzes a halal. Illetve hogy mit tekint elete legnagyobb esemenyenek, ugy hogy mostmar tudja vege.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2016. ápr. 10. 00:41 Privát üzenet
Papi Gonzales nevű felhasználó válasza:

"mér vagy még mindig életben?"

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2016. ápr. 10. 03:20 Privát üzenet

A legalapabb kérdést nem is írják.. érdekes..

Mi van a halál után?

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2016. ápr. 10. 09:25 Privát üzenet
death42 nevű felhasználó válasza:

Amit kérdeznék az az lenne, hogy "az alagút végén mi az a fény"?

1. Kamion?

2. Vonat?

3. Talán a központi idegrendszer okozza? Az oxigénhiányos agy próbálja a maradék ingert fenntartani?

A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2016. ápr. 10. 11:25 Privát üzenet
#3 Azert nem irjuk az altalad legalapabb kerdes, mert amin en irtam is nem hiszek a halal utani eletben. Szamomra ott nincs tovabb olyan mintha elaludnal, de nem is almodsz soha es fel se kelsz.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 2016. ápr. 10. 11:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A saját bőrömön tapasztaltam meg, hogy van utána élet. Az ember 3-as lény. Test, lélek és szellem. A test meghal, marad a lélek és a szellem. A lélek a 42.-k napon lebomlik és marad a szellem. Ezek után energiát szívva itt maradhat szeretteinél de enélkül nem. A fény az otthona, csak haza kell segíteni egy erre alkalmas személlyel :)

# 6/7Időpont 2016. ápr. 13. 09:01 Privát üzenet
Én álmomban már kapcsolatba kerültem a halott édesapámmal és megkérdeztem tőle hogy milyen érzés a halál és azt válaszolta, hogy olyan, mintha álmodnál...

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 2016. ápr. 20. 19:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan tudnék végre megnyugodni? Lassan 5 hónapja gyászolom a nagynénimet, de semmi eredmény-vagyis csak lassú.
A halottak teljesíteni tudják a kívánságainkat?
Halott rokonnal lehetne valahogy kapcsolatot teremteni?
A kutyám többször, , visszaköszön" álmomban. Ez jel? Ha igen, milyen?
Tisztázzuk! Feltámadnak a holtak, vagy nem támadnak fel?
Történt már veletek olyan, hogy egy halott közeli rokonotokkal valamilyen módon kapcsolatba tudtatok kerülni? Úgy értem, hogy jelzéseket küldött, vagy "segített" valamiben.

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések a Természetfeletti lények rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!