Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi történik most?

Mi történik most?

Figyelt kérdés
Fél éve az iskolában szellemet idéztünk. Addig nem hittem benne, de kezdek kételkedni.. Még a szellemidézés napján egy barátnőm elment az udvari fa alatt, és az egyik ág pár centivel mögötte letört. Megnéztem az ágat, olyan volt, mintha levágták volna valamivel.. Ekkor már kezdtem félni, de ez még semmi. Van nekem egy radírom, avagy "Az osztály radírja", ami azon a napon több, mint tízszer eltűnt, végül mindig a padomban volt, órán. Na ezt nap végén a mosdóban, ott találtam meg ahol először szelleme idéztünk. Azonban egy kis darab hiányzott belőle.. Otthon minden tárgy recseg,ropog körülöttem.. Egyik éjjel, éjfél körül felriadtam valamire, fogalmam sincs mire. Ablak - ajtó bezárva, redőny lehúzva. Visszaaludtam. Hajnali kettő körül ismét felkeltem, (Éhes voltam..:SS)ekkor azonban a redőny felhúzva, ajtó kinyitva, a TV bekapcsolva. Gondoltam, biztos anyu volt. Azonban mikor indultam kifelé, megláttam egy barnás foltot az ajtó mellett. Ezt már nem tudtam mire vélni, felkeltettem anyut és megkérdeztem. Azt mondta, nem ő volt, aludjak vissza. Reggel anyu, én és a húgom kimentünk a ház elé, beszélgettünk a szomszéddal. Felnéztem a szoba (ahol aludtam) ablakára, és olyan mintha le égett volna a ház. Az ablak fölött-alatt fekete... A tárgyak az elkövetkező hetekben egyre inkább ropogtak, recsegtek, így egy kis időre átköltöztem anyuhoz a hálóba. Tesóm természetesen követett... Egyik reggel brutálisan sírva ébredt fel, hogy az álmában egy árny mindenhova követte. Megnyugtattuk. A következő két hónap nyugodt volt. Azonban április elején a Tisza partján bicikliztem vele. Hazafelé láttunk a túloldalon egy hajóst, közelebb akartam menni hogy megnézzem. Lemásztam, de amint letettem a lábam, a tesóm sírva fakadt, és egy pontra mutogatott. Kérdem, mi van ott. Azt mondta, hogy ott van valaki. Mivel sírt, nagyon megijedtem, felmásztam és hazaindultunk. Haza úton kikérdeztem. Egy alakot látott, aki guggolt, és amint szólt nekem, az alak felállt és elfutott a fák közé. Kérdeztem azt is, hogy látta e már valaha ezt az alakot, azt mondta, hogy az álmában is ő szokott lenni, bár csak ritkán. Mi történik??? Szkeptikus véleményeket nem kérem. Tudom, biztos vagyok benne hogy annak idején tényleg megidéztünk egy szellemet, és ő velem jött. Inkább az a kérdés, hogy jó, vagy rossz szándékú??

2016. ápr. 23. 08:47
1 2
 1/16 Esztermária válasza:

Én hiszem, hogy bizonyos lelkek "túlélik" a halálukat a földön. A legtöbb ember, amikor meghal, akkor már a lelkének nincs fizikai lehetősége, hogy az "élőkkel" kommunikáljon. Egyszer azonban meg is tapasztaltam, hogy bizonyos emberek "túlélik" a halálukat, mert valami olyan fájdalmat vagy különleges akaratot cipelnek, amit nem tudtak megoldani még az életükben. Igaz történetet írok le:

Anyósom nagyon szorgalmas, okos, bigott katolikus és menekült magyar lett Budapesten Trianon után, egy zsidó apóssal, aki eltűnt a szovjet fogságban. Nagyon nehezen és hősies helytállással nevelte fel 2 fiát. Az egyetlen hibája az lett ennyi kín után, hogy nem bírta elviselni egyik meenye boldogságát sem. Mindkét házasságot alaposan megnehezítette, sőt az enyémet szétválasztotta, bár én voltam a bezzeg menye és tudom, hogy szeretett és azt is, hogy nem tudta mit csinál.

Közel 9o-hez szrókot kapott, teljesen lebénult és nem volt kérdés, hogy a másik, özvegy menye fogja a továbbiakban a gondját viseni, aki még az unokákat sem engedte be látogatni őt a kórházba érthető okok miatt.Én szóba sem jöhettem a rokkantságom és távoli életem miatt.

Napokkal a kórházi ápolás végén szívrohamban meghalt. A furcsa dolog ezután jött, mert az a zöld szobanövényem, amit tőle kaptam elkezdett megvadulni, irtó furcsán kezdett nőni. Állandóan hallottam anyósom sírását, amit minden bizonnyal a kórházban a félelme generált, hogy mostantól kezdve a gyűlölet fogja körülvenni és nem tudja megvédeni magát többé. Ez ment kb. másfél hónapig, mire a következőket tettem. Megálltam a virág mellett, visszavágtam. Megfordultam és hangosan az üres szobában ezt mondtam: Nani, nálam itt lehetsz, de nem akarom többé a sírásodat hallani és néha még imádkozom is érted. Ezután több mint tíz év óta a virágom normálisan nő, sírás nincs és nem érdekel már a jóindulat vagy rosszindulat, mert ezt ilyen esetekben nehéz megmondani, még akkor is, amikor ismertünk valakit nemcsak heccből próbáljuk visszahozni közénk. Ezt jobbára csak Te döntheted el,hogy jó vagy rossz szándékú a hatásai alapján és találni egy módot, hogy visszamenjen a "normális" életébe. Viszont sokszor rémálmunkba vagy mélyálomban felkelünk, kinyitjuk az ajtót, bekapcsoljuk a tévét, felhúzzuk a redőnyt... vagy látjuk, amit nem látunk...

2016. ápr. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szellem. Szerintem nem akar rosszat nektek az öcséddel komonikál álmában. Amúgy hány éves vagy?
2016. ápr. 24. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én tizenkettő. Miért?
2016. ápr. 24. 11:08
 4/16 anonim ***** válasza:
Csak kiváncsi voltam ,én egyébként 10 éves vagyok:)
2016. ápr. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

Nem bántásból írom. Mi a tanulság? Nem szabad ilyet csinálni. Nem igazán értem ennyi idősen.....jo persze nem sok esze lehet az embernek de mindegy.

Emlékszem anno mi is szórakoztunk ezzel hogy milyen poén stb. Igen utolag belegondolva nekünk sem colt sok eszünk de hála az égnek nagy baj nem lett.

De aztán az idő múlásával rájöttem hogy cseppet sem vicces. Persze van aki nem hisz az efféle természetfeletti dolgokban de én például nagyon is hiszek.

Nem tudok mást mondani mint mond el anyukádnak hogy ezt csináltatok és ez van.

Nem tudom hogy rossz vagy jo indulatú e a szellemetek de szerintem mindenki egyet ért azzal jobb neki vissza menni a saját világába.

2016. ápr. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Miért mit csinált? beavatnátok?
2016. ápr. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Ha végig olvasod akkor szerintem egyértelmű.
2016. ápr. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Mi a francnak kell szellemet idézni rád tapad nyilván nem gonosz de akkor sem jó ha ilyen szarságok szálingóznak körülöted.


Ne csinálj többet ilyen hülyeséget!

:-)

2016. ápr. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ötös és nyolcas, azóta nyilván én is rájöttem, hogy hülyeség volt... :( Akkor talán azért csináltuk, mert nem hittünk benne, és be akartuk bizonyítani, hogy nincs semmi..
2016. ápr. 25. 16:47
 10/16 anonim válasza:

Értem én. Éppen ezért írtam hogy nem bántásból írom. Az ember kíváncsi csak néha a kíváncsiság előrébb kerül mint a gondolkodás. Mindegy.

Anyukád tudja?

2016. ápr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!