Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetséges hogy szellem vagy...

Lehetséges hogy szellem vagy démon van a házunkban?

Figyelt kérdés
Egy elég régi nagy családi házban lakunk. Még a 70-es években épült. Minden családtag észlelt már furcsa jelenségeket a házban. A háznak alapjában van egy nyomasztó légköre. Volt már, aki bejött hozzánk egyből érezte, hogy valami rossz jelenlét van a házban és mi is ezt érezzük, mintha lenne itt valami. A macskáink is furcsán viselkednek a házban, gyakran nézik kidülledt szemekkel, egy bizonyos pontját a helyiségnek, mintha látnának, észlelnének ott valamit. Furcsa ezt így leírnom, mert tudom mi a közvélekedés erről a témáról, de úgy érzem, ez a dolog létezik, hiszen nap mint nap érezzük a jelenlétét. Gyakoriak a hőingadozások is a házban, van amikor hirtele indokolatlanul hideg lesz. Éjszaka van mikor furcsa kaparászó hangokat hallunk, ami nem tűnik állati eredetűnek. Ti mit tennétek a helyemben? Létezik olyan egyáltalán, aki valóban megtudná állapytani, hogy vannak-e szellemek vagy démonok a házban? Tudom sajnos, hogy nagyon sok a széhámos ebben a szakmában és ezért is vagyok fentartással. Tudnátok esetleg megbízhatót ajánlani? Köszi előre is.

2016. máj. 2. 02:56
1 2
 11/16 anonim válasza:
Vabenne valami de lehet hogy túlreagálod, mindennek a jó oldalát nézd, legyél optimista, haggyatok nyitva pincétől padlásig minden ajtót ablakot egy két órára, ahol halljátok a kaparó hangokat tegyerek ki nagy patkányfogókat. HA még így SE oldódik meg a probléma akkor talán valószínübb... Ha nem segít keress meg engem mert értek ehez.
2016. máj. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
29%
A szellemek, démonok jellemzően a vidéki kislányok képzeletében léteznek. Felnőtt, tanult férfit egyet sem ismerek, aki hisz efféle badarságban. Vajon miért?
2016. máj. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
24%

Igen, mert te nem ismersz személyesen, nem is léteznek.

Úgy látom, az efféle gondolkodásmód nem csak a természetfelettire terjed ki.

Borzalom :D

2016. máj. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Várjál, várjál, hozzáteszek én is.

Politikusok nem léteznek, mert nem ismerek személyesen egyet sem. Ami a tévében megy, az hazugság, ugye. :D

2016. máj. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Küld el! Ha van pofája otmaradni… irj neki a szövegben ne OFFolj ha felteszel egy kérdést neki akkor a kérdés ne tartalmazza a választ! Én hiszek neked:)
2016. máj. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Lehet, hogy a ház stílusa és múlta kelti benned ezt az érzést...

De az is lehet,hogy szellemek.

Én hiszek ezekbe,volt is pár paranormális élményem.

2016. máj. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!