Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért van ez otthon?

Miért van ez otthon?

Figyelt kérdés
Szóval arról lenne szó,hogy nem szeretek egyedül lenni otthon.Úgy érzem,mintha valaki mindig figyelne,ezért inkább kimegyek az udvarra vagy csak a kutyával megyek be a házba.Elképzelhető,hogy tényleg van valami a házban aki figyel?

2016. jún. 30. 14:54
1 2
 1/12 anonim válasza:
Valoszinuleg nincs senki es semmi, ez csak a te felelmed. Egyebkent, nem megijeszteni akarlak vagy szivatni, de ha valaki figyel (nez) minket,azt megerezzuk. Pl ha egy tanar nez teged mikozben nem tudom pl firkalod a fuzeted es nem figyelsz,egybol ranezel hirtelen. Ez igy van mindenkivel, nem igaz? Eszrevetted mar? Ha egy emberre hirtelen odanezel. Majd figyeld meg. De nem ijesztegetes, csak erdekessegkent mondom. :-) szoval ne parazz, nem nez teged senki
2016. jún. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm c: csak néha tök para tud lenni ez az érzés
2016. jún. 30. 16:25
 3/12 anonim ***** válasza:

Ne légy paranoiás!

Ha téged figyelni akar valaki/valami otthon, hacsak nem rejtett kamera, akkor figyelhetne az udvaron is.

Ha viszont ott is ez történne, akkor ott is éreznéd.

2016. jún. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Csak az udvar nyitott hely és ott valahogy biztonságban érzem magam.
2016. jún. 30. 19:49
 5/12 anonim ***** válasza:
Addig ne aggódj ameddig a kutyád nem viselkedik furcsán mert ha van ott valami ami figyel azt ő látja/érzi és ezt észre is venni rajta.(tapasztalat)
2016. jún. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Csak néha bámul egy pontra percekig.Akkor is tele van a gatya.
2016. júl. 1. 06:26
 7/12 anonim ***** válasza:

5# Igazad van, az ilyen helyzetekben tényleg a kutya a biztos pont.

ui. Ha bambulva néz, az nem para, de ha közben őrizőbe vesz téged, na akkor az már para!

2016. júl. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Háth a kutyám inkább feszülten figyel egy pontot.Akkor lehet,hogy csak az őrangyalom vigyáz rám? (Nézhettek nyugodtan hülyének)
2016. júl. 1. 18:49
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez az érzés bennem is megvan gyermekkorom óta.Bár viszonylag jól megtanultam vele együtt élni.Én is mindig kimentem, sőt kimenekültem a szabadba, ott kicsit jobb volt, bár voltak a kertnek is olyan pontjai, ahová nem nagyon merészkedtem.e ezek a részek is a ház közvetlen közelében voltak.Én érzékelem a szellemeket, sajnos már láttam is, nem is egyszer.

Vannak, akik csak érzik, nem látják.Viszont másik magyarázat az is lehet, hogy van egy klausztrofóbiád, ami nem annyira nyilvánvaló, de tudat alatt mégis nyomaszt a zárt tér.

2016. júl. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Gaery ***** válasza:

Szia!


Ahogyan korábban is írták, ez lehet puszta félelem vagy akár paranoia is. Lehet köze természetfeletti lényhez is, de ez közel sem biztos, baromság mindent rájuk fogni, és nem szeretnék még jobban rádijeszteni sem.


Három kérdésem lenne:

1) Amikor más is van veled a házban (barát/barátnő, család, ismerős) teljesen eltűnik az érzés, vagy csak nyugodtabb vagy így hogy van veled valaki?

2) Szükséges hogy egy másik személy is legyen veled abban szobában ahol tartózkodsz, vagy elegendő a tudat hogy a házban van ahhoz hogy enyhüljön vagy eltűnjön ez az érzés?

3) Mit tudsz a házról amelyben élsz, családtag építette vagy vettétek? Esetleg bármi komolyabb dolog történt a házban, ház körül?

2016. júl. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!