Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Fekete alak az ágy mellett....

Fekete alak az ágy mellett. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

nagyon meg vagyok rémülve, ezért is írok ide. Éjjel a párom elkezdett hangosan üvölteni, sikítani, alig birtam felrázni . Azt mondta úgy érezte,mint ha valami neki ugrott volna a kezének ,ő pedig szabályosan próbálta elkapni, beleütött a szekrénybe.Nagyon megijedtünk, utána csak fény mellett tudtunk elaludni. Nekem hányingerem lett, rendesen rosszul lettem a rémültségtől.

Nem először fordult már ez elő, párszor már megtörtént,hogy látott alakot ami figyeli őt stb.. Nem rendszeres, és nem történik egy időben, inkább úgy mondanám évente 4-5x fordul elő.

Én nem tapasztalok ilyet..szerintetek mi lehet ez? A szellemekben nem akarok hinni,meg mondom őszintén :(

Egyébként két tükör is van a szobában, ágynak szemben ( tudom,hogy nem szabad,de csak így volt megoldható) ,viszont mindig le vannak takarva.


22/L


Köszönöm :))



2016. júl. 13. 08:54
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy részegek miért írogatnak ide ilyeneket, hogy 3 szemük van, stb... Ha be vagy ba szva, akkor feküdj le, józanodj ki és csak utána válaszolj.
2016. júl. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Nálam heti szinten van hasonló probléma... hiszek a jóban és a rosszban is egyaránt. Ám, inkább sajátos problémám, hogy olykor vannak teljesen indoktalanul hangulatváltozásom/idegkitörésem...

Családban többször előfordult már, hogy anyámék azt mondták.. "Démon van benned.. úgy viselkedsz.." - Nos egy ideig kiröhögtem a dolgot..

De már nem nevetek rajta.. Jelenlegi barátnőm egyes 'haverjai' kicsit túlzottan is foglalkoznak ilyesmivel, köztük szellem/démonidézéssel.. Mai napig azt tartják és mondják, hogy van az a bizonyos pont, az a bizonyos idő, amikor még Ők maguk is megijednek/félnek tőlem.


Alapjában egy lágyszívű srác vagyok, kedves, aranyos... De megvan a magam apró "problémája"... (rossz oldalam.)


Privátban írnék max többet.. nem nagyon vagyok ezen a téren nyíltan bőbeszédű.



Ha ezoterikusan nem akarjátok megoldani, ajánlom a lazítást, és próbáljon meg nem erről beszélni feszt és erre gondolni.

2016. júl. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Tapasztalat: Démon, de ha nem hiszel benne, fölösleges leírni. De hátha megjön a kedved és hinni fogsz.
2016. júl. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
Ha természetfeletti lény akkor Rake=Figyelő
2016. júl. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Démon, figyelő, szellem....hát persze...

Stressztől szokott ilyesmi lenni, egyáltalán nem ezoterikus problémát kell keresni. Lehet, hogy még nem aludt mélyen, de lehet a filmek hatására is.

2016. júl. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Mond, a párod iszik?
2016. okt. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!