Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért tapasztalok furcsa...

Miért tapasztalok furcsa jelenségeket amikor egyedül vagyok?

Figyelt kérdés
Pl itthon kétszer hittem már hogy betörtek a lakásba mert beszédhangot hallottam.Olyannyira h mentem is le a seprűvel vagy csak megnézni aztán szerencsére nem törtek be a semmit hallottam de az biztos hogy a lakásból jött a zaj.Az albérletben meg egyszer nem bírtam aludni a vizsgastressztől idén erre fekszem az ágyba és mintha valaki nagyon erőteljesen megdörömbölte volna a szekrényt gondoltam a lakótársam szórakozik biztosan de amikor odamentem aludt.Plusz nem tudott volna úgy bejönni a szobámba hogy én az ne vegyem észre. Utána aludnék el erre megint mintha ráütöttek volna a szekrény ajtóra aztán puffanás volt lakótársam szobájába aki felkelt mert ráborult a szárító.Továbbá az albérletben mintha béna kezem lenne nem egyszer ejtettem le poharat vagy edényt szinte már mindet lecseréltem. De itthon meg máshol ilyen sosem történt.Ha velem telefonáltak nem egyszer panaszkodtak furcsa háttérzajra a telefonból úgy hogy csak egyedül voltam a helyiségben. Kezdem azt gondolni hogy ha egyedül vagyok akkor paranormális jelenségek fognak történni de nem félek ettől le.sza.rom mert már többször előfordult gyerekkoromtól és először mindig a reális forrásokat keresem amúgy is. Amikor barátoméknál vagyok vagy otthon családtagoknál sosem történik semmi furcsa egyedül leszek akkor viszont néha történik furcsaság.
2016. aug. 9. 17:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyébként egyik nagymamám meghalt pont születésem előtt úgy hogy látni akart engem. Kiskoromban sok rémálmom is volt indokolatlanul anya mesélte hogy sokszor sírva ébredtem. De valahogy nem hiszem h volt nagyim csinálna ilyen hülyeségeket.
2016. aug. 9. 17:28
 2/4 Legoman ***** válasza:

A volt nagyid nem csinálna ilyet.

Először keress reális magyarázatot, ahogy szoktad. Valamint kísérletezz!


A telefonnal játszadozhatnál, hogy csak bent a házban vagy kint is van-e háttérzaj. Valamint a lakótársadnál is előfordulnak-e ugyanazon a helyen ilyen háttérzajok, mikor telefonál.


Ha van ott valami, és ennyire aktív, akkor keress egy olyan lámpát, amit könnyen belehet kapcsolni, de kell hozzá egy minimális erő, vagy egy gumilabdát, amit nem fúj el a szél, de meg lehet könnyen mozdítani, és kérd meg, hogy mozdítsa meg neked azt. Ha megmozdítja, akkor konkrét dolgot is kérhetsz tőle, hogy például lökje a lábad elé, vagy a szék lába mellé stb.

De arra is megkérheted, hogy kopogjon a falon 1-et vagy kettőt jó hangosan.


Viszont arra kérlek, ha valami történik, ne ijedj meg. Ugyanis előfordulhat, hogy meglepetésként fog érni. :)

2016. aug. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy ezek természetfeletti dolgok.
2016. aug. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát az biztos, hogy valami gáz van ott.Ingával próbálhatnál némi infot szerezni, vagy telefont hangfelvételre állítani, vajon felvesz-e valamit.Velem is mindíg akkor történik valami paranormális baromság, mikor egyedül vagyok.Ennek köszönhetően sajnos alig alszom :( Kikészít.
2016. aug. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!