Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha megidézek egy démont/szelle...

Ha megidézek egy démont/szellemet, hogy tudom visszaküldeni?

Figyelt kérdés
nem szkeptikus/troll valaazt akarok meg olyat hogy nem leteznek stb... a kerdesre szeretnek valaszt,hogy lehet oket visszakuldeni ha megideztem,ugy hogy ne zaklassan?

2016. aug. 19. 21:30
1 2
 1/13 anonim válasza:
55%
Gyere ide / takarodj
2016. aug. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Te sehogy, démonűzést kell rendelj!
2016. aug. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Azt már nem tudod visszaküldeni.

És ha ezek a gondolatok foglalkoztatnak akkor már az is lehet,hogy ott van és élvezi a showt amit rendezel.

Tudod vannak emberek rengeteg emberek akik mellett vagy bennük démonok élik ki kéjvágyaikat és az illető nem is tud róluk.

A démon néha még a leg keményebb ördögüzésnek is ellen áll mert nem akar visszakerülni oda ahonnan jöt.

Úgyhogy vigyáz velük!

2016. aug. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Vagy igen, vagy nem de altalabn nem:-)Szoval ilyesmikkel ne kiserletezz orulj h nincsenek korulotted.
2016. aug. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

legalább okos vagy annyira hogy megkérdezd.


de nem mondom meg, mert még a megnövekedett önbizalmad okán meg is csinálod.


ha már idéztél szellemet akkor sehogy, majd egy év múlva elmegy.

2016. aug. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem idéztem meg,csak érdekel hogy tudnám vissza küldeni,légy szives mondd el
2016. aug. 20. 18:20
 7/13 anonim ***** válasza:

Udvariasan megmondod nekik, nem parancsolva, hogy el szeretnel menni, es neki is kene. Hidd el, a demon is el megy, ha szepen kered.


Ave Santanas!

2016. aug. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Ha még azzal is tisztában vagy, hogy zaklatna,akkor eleve nem kéne megidézni szerintem,úgy tudod a legegyszerűbben visszaküldeni,ha oda sem hívod. :D
2016. aug. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
a démon nem egyenlő a szellemmel! isten ments, h démont hívj elő, azt nem fogod magadról levakarni. de a szellemet, ahogy előttem is leírták, szépen, tisztességtudóan, kedvesen kell "elküldeni", nem kell félni, pánikolni, ahogy egy élő embernek is, ha mondod, h légyszi, most már menj, mert fáradt vagyok, az is tisztelettudó, és megteszi. a szellem is elmegy békével.
2016. aug. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A demonok a vilag legkedvesebb, legtisztelettudobb es legszebb teremtmenyei, viszont sertodekenyek. Remelem egyszer en is demon leszek, ha megfelelo spiritualis szinten tavozok. Ok is megertik, hogy menned kell, vagy nem szeretnel veluk tovabb beszelni.


Agapé, Santanas!

2016. aug. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!