Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért hallok lépteket, hangoka...

Miért hallok lépteket, hangokat este?

Figyelt kérdés
35 éves vagyok, szkeptikus. Eleinte azthittem, hogy csak bútor recseg vagy fúj a szél. Miután lekapcsolom a lámpát, 5-10 perc után kezdődik. Eleinte halk, mintha valaki a földszintről akarna bejönni a szobámba. Hallom ahogy felmegy a lépcsőn, egyre hangosabb. Végül mindig kinézek hogy mi a helyezt. De sehol senki. Egyszer annyira hangos volt, hogy azthittem betörtek. Egyedül élek, sosem láttam ezt a "szellemet". Napközben sosem hallom. Megfigyeltem, hogy mindíg 10óra után kezdődik. Az előtt sosem fekszek le, de nem is az hogy félnèk.. Már oda jutok hogy idegesít.

2016. aug. 29. 00:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
56%
Vedd videora legkozelebb.
2016. aug. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Mekkora kamukérdés!
2016. aug. 29. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Legoman ***** válasza:

Jó ötlet a videó.

Ha van lehetőséged, akkor több helyre.

Tegyél estére a földszintre, a lépcső tetejére. Végül a szobádba.

Vagy pedig egyet tegyél olyan helyre, ahol a területet legjobban lebírod vele fedni.

Azután jöhet az alvás, reggel pedig végig kell nézned a felvételt. Ez az unalmasabb része. De, ha találsz valamit, akkor nem fogsz unatkozni. :)

2016. aug. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket! Ma felveszem, holnapra kiírom az eredményeket
2016. aug. 29. 10:33
 5/19 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi leszek:)
2016. aug. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Dropboxon meg tudod osztani a videókat, ide csak linkelned kell nekünk. Vagy privátban legalább. Kapjuk el együtt a mumust :D
2016. aug. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Off

Ha elhiszed, hogy egy szellem volt, már nem vagy szkeptikus...

On

Milyen ház? nem lehet hogy csak régi, és recseg a padló? Esetleg patkányok vagy más állat?

2016. aug. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
A kérdésedre válaszolva: menj azonal a legközelebbi ideg gondozóba ott gondoskodó és szerető gyogyszerek segíteni fognak.
2016. aug. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha jól szigetel a lakás ,szórt lisztet az adott területre és majd látod ,hogy mi fog történni.
2016. aug. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Érdekes fejlemény! Tegnap este 9-re felszereltem négy kamerát! Elindítottam a videó felvételt, ( volt hely a kártyáján ) Reggelre láttam hogy nem ment a felvétel. A kamerák ki voltak kapcsolva
2016. aug. 30. 11:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!