Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Paranormális dolgok valós e?

Paranormális dolgok valós e?

Figyelt kérdés

Van egy barátom elment az iskolából más hova jár és jó fej csak van egy kis furcsaság a házába.

Azt tudni kell róluk hogy elég gazdag 3 emeletes a házuk és "szellem van a házukba" eleinte én se nagyon hittem el de másik barátom is tudja bizonyítani mozgó tárgyak stb...

A gyerek mentálisan nem gyenge de már tényleg kiakadt és nem nagyon mer semmit tenni a házába egyedül.

Azt mondta több különböző szellem e van az most nem lényeg szerintem hogy milyen fajta.

Hogyan tudná elűzni, kiűzni, megszüntetni vagy valami.

Előre is köszönöm az ÉRTELMES válaszokat!


2016. okt. 14. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezotéria kategóriában nagyobb sikereket érnél el ;)
2016. okt. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
Hivatásos szelleműző vagyok, 20 000 Ft / alkalomért dolgozom, de mivel rossz kategóriába raktad a kérdést, és ez plusz munkát jelentett a számomra, neked 25k-ba fog kerülni
2016. okt. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
20-ért csak kóklereket találsz, én viszont garanciát is adok arra, hogy az általam kiűzött szellemek soha többé nem térnek vissza. De én 60K-ért dolgozom emeletenként + kiszállási díj.
2016. okt. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Mojjo ***** válasza:
63%
Szellemes kérdés, szellemes válaszokkal :) Mindenesetre ilyen körülmények között a para normális.
2016. okt. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem szelleműzőt keresek csak azt hogy hogyan lehet kiűzni.

:D

2016. okt. 15. 13:14
 6/8 Mojjo ***** válasza:
65%
@5: vizelje körbe a házat. Minden szegleténél. Ezzel megjelöli, hogy az ő territóriuma, a szellemek meg ezt érteni fogják. Vagy legalábbis rájönnek, hogy ez az ember nem normális és bármi kitelik tőle, így jobb elhúzniuk a csíkot...
2016. okt. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%
Az előzőnél sokkal egyszerűbb módszer ha visszafelé elénekled a boci-boci tarkát.
2016. okt. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezeket meg kell oldalni.

Buddhista papok mondjuk értenek hozzá.

Vagy a magyar ősvallás / fényvallás képviselői, regősök, táltosok (ebből úgyse találsz egyet se, kb 3 DARAB létezik a Kárpát-medence egész területén), sámánok.


Ajánlom neked Mohácsi Pétert, akinek másik neve Petipa.

Ő fent van youtubeon, de facebookon keresd meg.

Vagy Havasi Mátét (Miskolcon él), és még tudom ajánlani Szemző Gábort azaz SZEM-et (Budapesten él).

Ők nem kamuk, ismerem őket személyesen. Nem kérnek pénzt, nem kókleroskodnak, csak ne vedd őket félvállról.


Kezdd Petipával. Fényközpont.

2016. okt. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!