Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ilyen tényleg létezik? (Komoly...

Ilyen tényleg létezik? (Komoly válaszokat)

Figyelt kérdés

Nem hiszek az ilyenekben, de most direkt ezért léptem be kb 5 év után :D a GYK-ra hogy megkérdezzem.


A mamám idén halt meg, nagyon megrázta az egész családot, legfőképpen engem és az anyukámat. Több hónapig nem telt úgy el nap hogy ne beszéltünk volna róla.

Egy ismerősünk aki valamilyen "látónak" mondja magát, meglátogatott minket, és azt mondta már az ajtóban érezte a mamám jelenlétét. Azt mondta hogy nem tudott még elmenni, és anyukám életerejéből táplálkozik. Anyukámnak akkor tényleg rengeteg baja volt, beteg volt, több gyulladása volt, cisztája volt, stb. Aztán az a nő csinált valamit, fogalmam sincs hogy mit, én keresztény vagyok , nem hiszek az ilyenekben :D de utána anyukám cisztája magától felszívódott, meggyógyult, már nem beszélgettünk naponta sírva róla, és tényleg lehet hülyén hangzik de éreztem hogy már tényleg nincs itt velünk, itthagyott minket a mamám.


Én nem hiszek a szellemekben, a Bibliában hiszek, de most olvastam egy hasonló történetet, hogy a szellemek akik elhagyták a testüket, és ragaszkodnak még a földi élethez az azokból a lelkek energiáján élősködnek, akik még nagyon nem akarják hogy elmenjenek. Szellemidézéskor is ugyanez van.

Ebben ti mennyire hisztek? Tényleg lehetséges ez? Mit jelent egyáltalán az hogy "valakit elengedni"? Szerintem lehetetlen csak úgy belenyugodni hogy meghalt egy szeretett hozzátartozónk.


21L



2016. okt. 19. 21:03
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
52%
nem letezik ilyen. fogyatekos emberek talalnak ki ilyen hulyesegeket mert felnek a halaltol ezert kitalalnak mindenfele hulyeseget
2016. okt. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

A Bibliában benne van hogy a halál után egyből fel vagy le kell menni és nincs lehetőség rövid szemlélődésre? Az elengedést nem feltétlen a szellemre kell érteni, legtöbb esetben a halált nem fogadják el az élők. A gyász egy folyamat az én értelmezésemben az elengedés a gyász folyamat vége.


Van aki hisz benne, hogy ha rendezetlen ügyet hagy valaki hátra akkor marad köztes állapotban ameddig úgy érzi segíthet másoknak rendezni azt.


Egyébként a szentekhez is szokás imádkozni, akik emberként éltek a földön és hatással lehetnek most is a földi létre. Tehát nincs akkora ellentét a Bibliával. Az hogy élősködnek, vagy sem másik kérdés. Van aki azt vallja, hogy a közérzetre van rossz hatással a holt lelkek jelenléte még akkor is ha segíteni akarnak.

2016. nov. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!