Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A szellemek illetve a termesze...

A szellemek illetve a termeszetfeletti lenyek latnak a sotetben? Vagy ők se latnak semmit?

Figyelt kérdés

2016. nov. 8. 20:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Nem bakker egy szellem oszt neki megy a falnak a sötétben. Ja meg nincsenek szellemek.
2016. nov. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Ha lennének egyáltalán, miért kéne látniuk, ha át tudnak menni a falon?
2016. nov. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
minek nezitek ezt a kategoriat szkeptikusok fel nem birom fogni. mellesleg attol hogy nem megy neki semminek meg lathat a sotetben. mivel nem ember
2016. nov. 8. 21:05
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Ne általánosíts szkeptikusokkal.

Én is az vagyok.


Ők nem úgy érzékelik fizikai létet mint emberek.

2016. nov. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
59%

Jó kérdés.Szerintem látnak,de lehet,hogy tévedek.

A szkeptikus nyomorultakra ne figyelj oda!

2016. nov. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem látnak,inkább érzékelnek.
2016. nov. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
71%
Ha fingok egyet,azt megérzik?
2016. nov. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Igen mivel alapjában véve éjszaka aktívak. Ugye általában éjszakákként több a paranormális jelenség mint nappal. Így .ível éjjel járnak...igen
2016. nov. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Sokáig foglalkoztam az ehez hasonló dolgokal de a végén nagyon beszartam ezért 3 éve abba hagytam de legtöbben úgy tartják tudatos szellem nincs ezek apró energia foltok a térben amit egy fájdalmasabb gondolatt előtud idézni mivel az agyad is tulajdon képp nagyon kis feszültségű aram félével megy ezért lehetséges a térben ragadt gondolatok de ezektől félni nem kell a sátánizmustó fostambe ílyen válaszokon kívül nem szeretnék többször foglalkozni a témával de a sátános dolgot nem értem de ha igaz van okod félni! Remélem segítetem!
2016. nov. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Ozmium42 ***** válasza:
71%

A látás az által valósul meg, hogy a fény a retinánkba ütközik. Ha meg tudnánk csinálni azt, hogy egy ember teljesen láthatatlan legyen, az azt jelentené, hogy a fénynek teljesen akadálytalanul át kellene hatolnia a testén. Ezzel azonban az emberünk látását is elvennénk, mert nem jöhetne létre az a fény-retina interakció, amivel a látás kezdődik.


Szóval itt kezdődik a probléma, hogy a szellem nem láthat fizikailag, mert nem lép kapcsolatba a fénnyel. Ha kapcsolatba léphetne a fénnyel, akkor viszont maga is láthatóvá válna a számunkra, valamint teljes létezése nem egy mítosz, hanem nyilvánvaló valóság és természettudományos tény lenne.


Ha egy szellem képes lenne bármilyen fizikai dologgal, anyaggal, fénnyel, ilyen-sugárzással, gázokkal, levegővel, hangrezgésekkel, stb. kölcsönhatásba lépni, akkor nem egy kitalált mítosz lenne, hanem nyilvánvaló valóság és természettudományos tény, és a fizikai dolgokkal való kölcsönhatása lenne a bizonyíték a létezésére.


Abból kiindulva, hogy a szellemet nem mindenki látja, de valaki igen, nem mindenki hallja, de valaki igen, nem mindenki érzi, de valaki igen, hogy át tud menni a falon, de le tudja verni a könyvet is, hogy nincs fizikai teste, de mégis hangokat tud kelteni, például kopogni, kaparni, zörögni, ez mind-mind arról tanúskodik, hogy egy nagyon rosszul kitalált kamu hülyeséggel van dolgunk.

2016. nov. 9. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!