Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Slenderman vagy a Figyelő...

Handsomeboy kérdése:

Slenderman vagy a Figyelő létezik? Láttátok már bármelyiket is? Lehetőleg komoly válaszokat kérek.

Figyelt kérdés
Slenderman,Figyelő

2016. nov. 24. 21:11
1 2 3
 11/22 Fleurr ***** válasza:
82%

A Slenderman 100% , hogy nem létezik, mivel, mint ahogy előzö írta, egy versenyen bukkant fel először.


A Rake (Figyelő) szörnyről nem tudok. De ha létezik is, nem a mi gondunk, mivel nem Europában él.


Ha parázni akarsz inkább olvass europai szörnyekről. :D Illetve a tükrökben élő szellemekről.

2016. nov. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
14%
Slenderman igenis létezik! Sőt, több is! Éjszaka jár, besurran, s nyomukban eltűnnek a laptopok, biciklik, telefonok! Egész Slender-fészkek vannak!
2016. nov. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
akkor a Slenderman-ek a Tesók??:DDDD
2016. dec. 1. 18:58
 14/22 anonim ***** válasza:
36%

Ezer százalékra veszem, Kérdező. Gondolj csak bele.

😃

2016. dec. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem csak egy Slenderman van?
2016. dec. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Missi_Key ***** válasza:
és mi van HABIT-tel?
2016. dec. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Fleurr ***** válasza:
100%

Sajnos több Slenderman is létezik CreepyPastán.

Például: Splendorman, Tenderman, Slanderman, stb.


Ha rákeresel erre: Slenderman and his brothers names

Egy halom nevet dob ki és képet.

2016. dec. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Meg Vagytok Fogva:DDDD
2016. dec. 6. 21:00
 19/22 anonim ***** válasza:

A Slenderman az kitalált, van fent a youtube-on róla egy videó is. Én úgy tudom, hogy egy horrorjátékhoz kerestek egy 'szörnyet' és belehetett küldeni a játék készítőinek. És hogy népszerűsítsék kitalált történeteket találtak ki róla..stb


The Rake (vagyis a figyelő) őszintén megmondom, hogy arról fogalmam sincs, én is olvastam arról a családról. De állítólag van róla egy 1800-as évekbeli napló bejegyzés, ahova először le van írva. Miszerint egy férfi éjjel látta a Figyelőt. Meg állítólag számos bejelentés érkezett róla, hogy látták, meg rengeteg videó is van róla, ha érdekel.

2016. dec. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Csak sima Photoshop versenyre lett kitalálva Slenderman, később lett belőle játék. Annyi volt a verseny, hogy olyan képet kellett összehozni Photoshopban, amire azt hiszik az emberek valóságos. Túl jól sikerült és mai napig vannak olyanok, akik elhiszik létezik (és sajnos megpróbálnak a kegyeiért ölni is).
2017. febr. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!