Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nagymamám szellemét láttam?

Nagymamám szellemét láttam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A nagymamámtól örököltem egy régi TV-t amit eddig minden este néztem is.

A nagymamám lassan 3 éve halt meg,azóta van meg a televízió,de ilyen még nem történt.

Este 10-11 fele nézem a mai híreket,amikor elmegy a kép.

Nézem a sötét képernyőt,és látom,hogy mögöttem áll a nagyi.

Nagyon megijedtem. Pislogtam párat,lassan közeledett felém.

Hátra fordultam hirtelen,és vissza jött az adás.

Nagyon megrémültem,aznap nem is néztem már TV-t,az ismerőseim nem nagyon szeretnék elhinni ezt a történetet.

Nem hiszek a szellemekben,szellemvilágban,de ezt most a saját szememmel láttam,és nem képzeltem. Valakinek esetleg volt hasonló élménye? Nagyon félek azóta esténként. A válaszokat köszönöm! 23 F



2016. aug. 31. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Pontosan mit is láttál a saját szemeddel? Egy homályos árnyjátékot, ami visszatükröződött a TV-képernyőben?
2016. aug. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Konkrétan tisztán a nagymamámat láttam,mint ha állna mögöttem.

Nem éreztem semmi furcsát,például hűvöset,szellőt,semmit amit szellemes beszámolóknál olvastam. Annyira nem rázott meg a halála szegénynek,hogy képzelődjek róla,már nem is szokott az eszemben járni ő.

2016. aug. 31. 13:05
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán lehet, hogy ő volt. Viszont szerintem nem kell félned tőle
2016. aug. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszel a szellemekben? Hát akkor nem is láttál semmit! Kamuzol! Tudod, mint mindenki, akinek eddig nem hittél. Most neked nem hisznek :)
2016. aug. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ez így azért még nem sok. Egy TV-képernyő tükröződésében nem hiszem, hogy túl tisztán lehet látni bármit is. Szerintem csak beleláttál valamit valamibe - nem véletlen, hogy nagymamád szellemét láttad, és nem Jorge Doe véletlenszerű brazíliai lakos szellemét, mert te azt látod ilyenkor, amit úgyszólván "szeretnél látni". (Egyébként az egész jelenség neve pareidolia.) Szerintem irányíts egy jó minőségű kamerát a TV-re, meg a körülötte levő térre, ami fel tudja venni az állítólagos szellemet legközelebb. Máskülönben nincs ok itt bármilyen paranormális jelenségre gyanakodni.
2016. aug. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Erre mondják, hogy szellemképes a tv.Meg kell javíttatni.
2016. szept. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Érdekes történet, feltéve ha valóban megtörtént. Sokak szerint a szellemek tudnak hatni az élők életére és néha megmutatják magukat. De lehet, hogy csak az érzékeid csaltak meg, és a fantáziád játszott veled. Mindenesetre én úgy vagyok vele, hogy a holtakat tisztelni kell és ha valóban a nagyid lelke volt és jó volt a kapcsolatotok, szerintem nem kell félned tőle, de ha volt köztetek feszkó, kérj tőle bocsánatot, mert ez neked is lelki megnyugvást jelent és lehet neki is. Az univerzum titokzatos hely ;)
2016. szept. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 sokszorsokkérdés válasza:
Vedd be a bogyóidat!!!
2016. szept. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azt meg megis hogy ertsem, hogy nem rázott meg annyira teged a nagyon halala? 😶🤔

Amúgy ha 100000%, hogy a mamad volt az, akkor nem kell felned. Csak látni akart teged.

2016. dec. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!