Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Volt már élményed szellemekkel...

Volt már élményed szellemekkel vagy polter geist-jelenséggel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 19:03
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó ezt komolyan mondod? Egyre jobban érdekel ez az egész.

Reagálj rá, köszi.

2010. máj. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
14%

Volt bizony, nagyon jok az agyban! Csak a reggelit nem tudjak agybahozni, mert kiesik a kezukbol :-( Ezert szakitottunk, de mondtam neki, hogy maradjunk baratok. Mondta, hogy koszi nem, azzal visszament szellemorszagba...


S.

2010. máj. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
100%
3 évig együtt éltem egy vagy két szellemmel. Sokszor tapasztaltuk a jelenlétüket. Éjszaka a folyosóra vagy fürdőszobába egyikünk se szeretett kimenni (3 éltünk ott barátnőimmel, de ez igaz a párjainkra is) pedig egyikünk se ijed meg a saját árnyékától. Valahogy olyan kellemtelen érzés volt. Előfordult, hogy arra értem haza, hogy a kaktuszomat földhöz vágta valaki ( a helyétől kb 5 méterre volt szétrobbanva, ablakok csukva) Barátnőm egyszer azt hallotta, hogy egy öregember "hörög" a szobámban, pedig senki se volt otthon rajta kívül. Vagy éjszaka láttuk, hogy valaki jár a folyosón, enyhe kék fény kíséretében. Azt hittük, hogy csak a 3. lakótárs jött haza buliból, és a mobiljával világít, de másnap kiderült, hogy nem is aludt otthon. Szóval nekem ez már nem hit kérdés: elfogadom amit láttam, vagy nem.
2010. máj. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
a kicsi gyerekes nálunk is volt, egyszer azt is észrevettem, hogy az ablakig követte a tekintetével azt a valamit, amihez "beszélt"
2010. máj. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
90%

Volt. Kiskorom óta érzek furcsa megmagyarázhatatlan dolgokat.

Történt olyan , hogy iskolában kimentem a mosdóba.Üres volt mindegyik rész. Felkapcsoltam a villanyt . És lekapcsolódott. Nem a lámpa aludt ki . A kapcsoló lekapcsolódott. Nem rég a lépcsőházunk előtt álltam és a falnak támaszkodtam. Olyan hangot hallottam mintha egy fiatal lány sírna . És mikor hátrafordultam csend lett. El is dobtam a cigimet és bementem..

Az is megtörtént hogy a tükörbe néztem hirtelen és sötétség volt ilyen sötét volt mögöttem. Sokáig félelemetesnek tartottam. de már tudom valami oka van.. valaki van velem ..a múltból vagy a jelenből de van!

ÉS ami még nagyon furcsa , hogy az egér kurzorom van amikor elkezd magától menni oda ahova akarnék kattintani de nincs rajta a kezem. Azóta új egerem van és ennél is előfordul!


17/L

2010. máj. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
83%

13:26

az nem szellem csak szar az asztalod :D

nekem is ilyen van használj egérpadot

2010. máj. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Az egér nekem is szokott magától menni de az tényleg nem szellem ;) Viszont ismerősömnek van házikísértete. Valami netfüggő szellem lehet, mivel éjszakánként írt a billentyűzetén de a gép nem volt bekapcsolva... =S Azóta kicserélte 1 ilyen gumiszerűre ami nem kattog ha nyomkodják xD
2010. máj. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
100%

volt/van... azt hiszem... igazából kiskorom óta még most is folyamatosan vannak zajok, hangok, hirtelen hőmérséklet változás, ismeretlen szagok, leeső tárgyak... a leggyakoribb a szobámban a parketta recsegése, vagy pl. az ebédlő székek akkor szoktak nyekeregni, ha valaki rá ül, de van hogy akkor is ezt "csinálják", amikor senki még a közelükben sincs, a gitárom gyakran szeret magától eldőlni... ésmiegyéb


17 L

2010. máj. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
36%
a páromat is kisérti egy rossz indulatu de neki mindig álmában jelenik meg...mikor telihold van mindig beszél hozzá álmában és mindig azt parancsolja neki hogy ölje meg magát, akárhogy , néha elkezdi folytogatni álmában önmagát és közbe könyörög h hadja abba, multkor is ugyanez volt és felébresztettem elkeztünk beszélgetni egyszer csak azt vettem észre h felakad a tekintete és elkezd fuldokolni és elkezd nekem könyörögni hogy ne folytogassam :S ilyesztő és nem tudom hogy mit tegyek :S valakinek valami ötlet?:S
2010. máj. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
48%
Sajnos sokszor látni ahogy babonás (esetleg tanulatlan) emberek számukra megmagyarázhatatlan dolgokért (természet jelenségeiért, a fizika törvényeiért) a szellemvilágot teszik felelőssé. Általában tévedések, esetleg zavart lelkiállapot okozza ezeket az "észleléseket". Bizonyíték nincs szellemek létezésére, pedig sokan foglalkoznak vele. Régen a sámánok is különböző drogok hatására láttak "földöntúli lényeket".
2010. máj. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!