Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Volt már élményed szellemekkel...

Volt már élményed szellemekkel vagy polter geist-jelenséggel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 19:03
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
100%
Nekem is voltak már ilyenek pl. leeső dolgok, de az volt a legdurvább amikor uncsimmal kocsmázni voltunk és két telefonom van, de a kamerás rossz, nem is igazán használom, de akkor nálam volt és nem használtam egyáltalán! A lényeg az, hogy utána pár nappal nézegettem a videókat és volt benne egy számomra ismeretlen videó és amikor megnyitottam akkor annyit láttam és hallottam, hogy sötét a háttér egy fényes ember alak van rajta beszél valamit,de nem lehet érteni és kb2mp-ig tart! És az időpont az az amikor mi kocsmázni voltunk! Azóta sem töröltem ki!
2010. máj. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

"Sajnos sokszor látni ahogy babonás (esetleg tanulatlan) emberek számukra megmagyarázhatatlan dolgokért (természet jelenségeiért, a fizika törvényeiért) a szellemvilágot teszik felelőssé. Általában tévedések, esetleg zavart lelkiállapot okozza ezeket az "észleléseket". Bizonyíték nincs szellemek létezésére, pedig sokan foglalkoznak vele. Régen a sámánok is különböző drogok hatására láttak "földöntúli lényeket"."


Nem vagyok tanulatlan. Nem iszom alkoholt, nem vagyok drogos. Nem vagyok babonás. Ráadásul amikor jelenségeket tapasztaltam, nem voltam zavart lelki állapotban. Először mindig reális magyarázatot keresek az eseményekre. Mégis vannak, olyan dolgok körülöttem, melyek csak földöntúli lényekkel magyarázhatók. Gyakran van vendégem is amikor ezek a dolgok történnek. Pl. volt, hogy kisfiam barátja volt a vendégünk az anyukájával. Egyszer csak a az ismerős anyuka háta mögött hatalmas csörömpöléssel vágódott a falhoz valami. Ám csak a hang volt ott. Na meg, hogy mindenki összeszaladt, mert azt hitték/tük , hogy összetört valami. Ám nincs nyoma. A bejárati ajtó mostanság kinyílik (magától is), de nehezen záródik. Megnyitódik a vízcsap, a háztartási gépek sorra elromlanak. A vezetékek rendben vannak és a vízcsap is. A kutya pedig néha rohangál és ugat bizonyos helyeket a lakásban. Három gyerekem van és általában valami banális dologgal elütöm a jelenségeket. Ám időről időre ők is félnek valamitől.

2010. máj. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mondaném h nem hiszek bennük de nem szeretnék találkozni eggyel sem :S

Nekem mikor anya tini volt az ő anyja öngyilkos lett vagyis én nem ismertem de anya azt mondta hogy kiskoromban gyakran néztem a levegőben és este pedig beszéltem valakivel (nem álmomban) és hogy azt mondtam neki hogy itt van egy néni és azt mondja hogy a nagymamám.

ez a mai napig ijesztően hangzik de én már hál istennek nem emlékszem rá.

2010. máj. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
14:19 bocs de az ami a párodat kisérti az nem szellem ! Ezt hivják pánik betegségnek ! ugyan azok a tünetek álmodba valami szellem alakot látsz vagy akár csak egy árnyékot és azthiszed álmodba hogy meg akar ölni (közbe ez te magad vagy) és igen pontosan ez alkalma adta betegség
2010. júl. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
még szintén én vagyok : Ezz nagyon gyakori és halálos betegség rögtön forduljatok orvoshoz ez nem játék
2010. júl. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
de mondjuk ijet egy filmbe is láttam az a címe hogy : Sírtáncolók , jó kis horrór és ha nem tudnám hogy ez pánik betegség akkor még télleg rálehetne fogni a szellemkre (am a filmet érdemes megnézni maga a film is kiderül a végén hogy csak egy betegség de akinek ideje és energiája engedi az télleg nézze meg !
2010. júl. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!