Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mi lehet, talán egy succubus?

Ez mi lehet, talán egy succubus?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy gyakran találok karmolás szerűségeket magamon, általában a mellkasomon, meg a combomon szoktam találni, pedig sem háziállatom, sem pedig barátnőm nincsen.

2017. jan. 3. 23:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem most èjszaka volt szerencsèm subbuccushoz.. Ahányszor elaludtam mindíg egy nővel álmodtam, de mindíg másikkal, ès mindegyik szexuális tèren próbálkozott, mar az első gyanus volt. Nagyon fel akartam èbredni, ès sikerült összeomlott az álomvilág. Ezt egymás után 8x sikerült megismètelni az èjszaka folyamán, ès ebből 8x rájöttem, hogy valami nem stimmel ès felèbresztettem magam..
2017. jan. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A succubus szexuális női démon, aki szexuális szolgáltatásokat nyújt férfiaknak -- álmukban. Nem karmolnak. Vagy csak te karmolgattad magad.
2017. jan. 11. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!