Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan lehet kapcsolatba...

Hogyan lehet kapcsolatba lépni azzal a bizonyos őrangyallal?

Figyelt kérdés

Már sokan írtak ilyen őrangyalos kérdéseket és valaki írta válasznak, hogy kapcsolatba lehet lépni vele. Írták rá, hogy szólítani kell, de hogyan? Segítenétek?


Aki nem hisz ezekben inkább ne írjon...


2010. máj. 4. 16:39
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez érzék kérdése. Én pár éve napi szinten kommunikáltam az őrangyalommal, ő volt a legjobb mentorom, annak ellenére, hogy még a nevét sem kérdeztem meg, egyszerűen csak "őrangyalnak" szólítottam. Szóval van, akinek ez könnyebben megy, de ha komolyan érdekel a téma, valami ezoterikus könyvesboltban keresd ki az "Őrangyalok pedig vannak!" című könyvet, ha jól emlékszem, abban egzaktul le vannak írva praktikák, hogyan kommunikálhatsz ővele. Azt hiszem, speciális gyertyát kell beszerezni hozzá az egyik módszer szerint, de sok más tipp is van abban a könyvben.


Egyébként én sem értem ezt a sok baromkodást, ha még vicces lenne pl... mind1.

2010. máj. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
77%

17:48-as vagyok, és 17:49-esnek üzenem, hogy én nem vicceltem, mindent komolyan írtam! De ha nem hiszed, nézd meg ezt a linket: [link]

Amúgy pont írni akartam, hogy végre egy értelmes ember, aki nem hisz ebben, de mégse ítéli el azokat, akik hisznek. Erre meg olvasom, amit rólam írtál... Már ne is haragudj, de szerintem (ezek szerint legalábbis) pont te vagy a rosszindulatú, hogy egy értelmes hozzászólásban az iróniát látod meg. Pedig nincs benne.

2010. máj. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

A szkeptikusok már csak ilyenek....Titkon talán ők is irigykednek néha azokra,akik többet képesek érzékelni a világból mint az átlag.


Mindenkinek van esélye arra,hogy csodás dolgokat tapasztaljon,csak nyitottnak kell lenni rá.

2010. máj. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:

17:48-nak:


Szerintem 17:49 a 17:45-ös hozzászólónak akart üzenni, csak elnézte. Mondjuk lehetett volna figyelmesebb.


Bocs, hogy nem a témához szóltam :)

2010. máj. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:

18:53-nak

Nembaj, én azért adtam neki(17:49) +ot az első megjegyzésére és egy negatívot a másodikra. Mert én is találtam fantáziát az őrangyalrajzolásban :) (és kiírja hogy előző 17:48... lehet hogy elírta de lehet hogy mégsem. Nekem eszebe sem jutott hogy elírhatta volna)

2010. máj. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért baj az ha hisz valaki valamiben. Aki nem hisz benne az azért van mert nem is akar hinni.

Én hiszek az őrangyalokban mivel, nem 1x és nem 2x segítettek rajtam.

2010. máj. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
Csak bíznod kell benne! Ennyire egyszerű. A HIT a legfontosabb.
2010. máj. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
100%
Az őrangyaloddal bármikor kapcsolatba léphetsz nem kell hozzá semmilyen szeánszot meg hasonlót tartanod! Elég ha rágonolsz és gondolatban megkéred segítsen! Bárki kapcsolatba léphet az angyalaival csak akarnia kell és persze hinni benne!
2010. máj. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Szerintem több lehetőség is van, pontosat nem tudok.. gugli:D


De működhet pl az inga, vagy mély ellazulás és tudatalatti kommunikáció, nemtom. próbálkozni kell. Én nem szoktam vele kommunikálni, de úgy érzem még nem vagyok rá eléggé érett.:D

2010. máj. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak érdekes dolgaim, és tényleg elég csak rágondolnod, vagy szólni neki, és segíteni fog :)
2010. jún. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!