Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan lehet kapcsolatba...

Hogyan lehet kapcsolatba lépni azzal a bizonyos őrangyallal?

Figyelt kérdés

Már sokan írtak ilyen őrangyalos kérdéseket és valaki írta válasznak, hogy kapcsolatba lehet lépni vele. Írták rá, hogy szólítani kell, de hogyan? Segítenétek?


Aki nem hisz ezekben inkább ne írjon...


2010. máj. 4. 16:39
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Hát az enyém nem tudom hol van...:D. Hogyan gondoljak rá? Nem is lehet tudni h néz ki. Meg nekem amúgy sincs szerencsém. Pedig hiszek benne.
2010. jún. 19. 17:00
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
én úgy próbáltam meg kapcsolatba kerülni hogy becsuktam a szemem próbáltam kiüríteni a gondolataimat és állandóan azt mondogattam magamban őrangyalom jöjj el hozzám hívlak téged nem tudom mennyi ideig mondogattam ezt erősen hinni kell bennük egyszer egy bizsergető érzés ment keresztül rajtam a fejem tetejétől a talpamig 4 vagy 5 alkalommal ezután pedig melegség öntötte el az egész testem csodálatos érzés volt egész nap boldognak éreztem magam pár nap múlva még egyszer megpróbáltam a tv előtt ültem de le volt csukva ugyan úgy mint az előbb kiürítettem gondolataimat és mondogattam őrangyalom jöjj el hozzám kinyitottam a szemem láttam a tv visszatükröződött egy hosszú fény csík ami alakká változott ekkor egy kicsit én is megijedtem becsuktam a szemem és valami szépet kértem ekkor ugyan az a érzés volt az a bizsergető érzés szóval nekem ne mondja senki hogy nem léteznek őrangyalok mert igen is léteznek
2010. jún. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Nem próbáltam ki még ilyesmit, de volt rá példa, hogy amikor 3-4 éves voltam, felmásztam a meggyfa egyik ágára, persze leestem, de nem történt komoly bajom. Furcsa érzés volt amikor lehuppantam, mert csak a térdemet ütöttem be, édesanyám ott volt, de sajna nem tudot elkapni... Ő szerinte az őrangyalom segített, ő mentett meg attól, hogy nagyobbat essek. Én azt mondom, ha hiszel istenben, és rendszeresen imádkozol, akár a "Mi Atyánk"-ot, vagy akár az "Őrangyalom szívből kérlek..."-kezdetű imát, az őrangyalod (és persze isten is) mindig veled lesz, és megsegít... Az életben örülni kell ilyen kicsi szerencséknek is, mint az én kiskori példám, hogy megúsztam egy kis horzsolással...Ha odafigyelsz, észre fogod venni, hogy az őangyalod melletted van, és soha nem hagy el...:)
2010. jún. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
42%
Az örangyal leginkább akkor jelentkezik, mikor LSD veszel be. de akkor nagyon!
2010. jún. 21. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
őrangyala mindenkinek van akkor rendeltetik mellénk amikor megszületünk és mikor meghalunk végig kisér minket a fényen át azt viszont ne mond hogy nincs szerencséd ehhez a szerencsének semmi köze [link] egy link ahol sokat megtudhatsz
2010. jún. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

Ima az őrangyalodhoz.


"Őrangyalom szívből kérlek,

Minden rossztól őrizzél meg,

Életemben légy vezérem,

Halálomkor állj mellettem.

Ámen"


Hogy hogyan léphetsz kapcsolatba vele, szerintem itt olvasgass :)

[link]

2010. júl. 30. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

Miért akarsz kapcsolatba lépni vele? Én már kétszer találkoztam vele, pedig nem hívtam.

Egyszer nagyon ideges és feszült voltam valami miatt, lefeküdtem idegesen és valami hangot hallottam (nem tudom leírni de ismerős volt). Az oldalamon feküdtem az ablaknak háttal. Éreztem h megfogja valaki a kezemet, kinyitottam a szemem és felültem. Ekkor látom h a függöny szétáll, mintha szél fújná és egy füst szerű női alak az ablakból kilógva fogja a kezem, elmosolyodik és visszahúzódik az ablakon át, a függöny a helyére. Majdnem összekakáltam magam amikor rájöttem mi történt velem. Tettem pár kört a ház köröl és visszafeküdtem. Másnap ami miatt idegeskedtem megoldódott.

A második sokkal komolyabb volt. Egy hete be volt durranva a jobb karom, de nem tudtam az okát, és kétszer is arról álmodtam h a kezem bevan kötve. Egyik éjszaka azt álmodtam h egy tó partján állok és a víztükör fölött egy angyal lebeg. Másnap korán elmentünk horgászni haverral viharos szélben. Természetesen megfogtuk a két pontyot :D és elindultunk haza a bringákkal. Amikor elhagytuk volna a vízpartot bevillant az előző éjszaka mit álmodtam és hogy ez annyira hsaonlít rá, és 1 másodpercre megálltam. haver kérdezte h "Mi van?" Én egy semmivel nyugtáztam a dolgot és tovább indultunk és valamiért mondtam neki h "mögöttem gyere!" furcsáltam is h ilyet mondok de nem agyaltam rajta tovább. 30 méterrel arrébb hirtelen nagy reccsenés fölöttünk és ordíttam h "Állj!" Egy kicsi faág esett a fejemre, amire úgy ragáltam h leengedetem a fejem, ekkor hatalmas útés a jobb vállamon én meg próbálok ellenállni a nagy erőnek, éreztem h nem bírom sokáig annyira nagy ütést kaptam. jópár másodperc kiesett és arra eszmélek h a haver egy vaskos ágat húz le a vállamról, de még mindig állok, szorítom a kormányt. Biciklit jobbra ledob, horgászcucc szintén és elsétáltam előre. amikor megfordultam akkor láttam h egy bő tíz méteres faág esett rám ami a vállamon kettétört, a haver felé mutató vége bő fél méter átmérőjű volt szép hosszú töréssel.

Na a lényeg: ha akkor nem állunk meg az álommiatt a haverom kapja el, ha nem esik egy kisebb ág előtte a fejemre, a következő bezúzza a koponyámat,ha nincs bedurranva a karom akkor nem bírom a súlyt és összeroskadok a biciklin ami valószínűleg nem tett volna jót az egsészségemnek (amúgy a kormány elhajlott és 180 fokban megcsavartam ahogy szorítottam)

Kézfejemről lenyúzta a bőrt ahogy a haverom lehúzta a fát, ennyi lett az össz bajom.

Egy harmadik még várat magára: Ezt abból gondolom h előtte álmodtam arról h be lesz kötve a kezem, tehát kaptam jelet előtte, bár itt az őrangyal csinált mindent. Amikor bekötötte a doki a kezem és megkérdezte h milyen, ránéztem akkor hirtelen ráeszméltem a teljes összefüggésre. Bizonyára akkor majd magamnak kell rájönnöm dolgokra de lehet hogy csak ráeszméljek erre mi is történt, ezt nem tudom. Deja vu érzése volt már valakinek? Gyanítom köze van hozzá de bonyolult lenne magyarázkodni.

Amúgy ateista vagyok, nem hiszek Istenben, ilyen olyan történések formáltak, szóval valamiben hiszek, itt ugyan őrangyalt írtam de nem biztos hogy az.

2010. nov. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!