Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek lehet értelmes...

Szerintetek lehet értelmes magyarázat?

Figyelt kérdés

Két éve történt, de azóta is agyalok rajta. Ha valaki elmesélte volna, kiröhögtem volna. Szerencsére három részének a párom is tanúja.

Tehát a történet úgy kezdődött, hogy aznap reggel egy távoli ismerős öngyilkos lett. Napközben hallottam róla, különösebben nem hatott meg, nem rajongtam érte, egy időben ellentét is volt közöttünk, aztán a halála előtti években nyugdíjazták, gáláns voltam vele (nem is értette), így az ellentét megszűnt.

Este sötétben értem haza, volt nálam néhány növény amit még el akartam ültetni, nehogy elszáradjanak. Semmi gond, elültetem sötétben is a kertben, nem olyan fából faragtak, elég jó világításom is van. Elmentem elültetni, amikor kb 40 méterre néhány házzal arrébb egy cikázó fénygömb berepült egy gyümölcsfa lombjába. Elgondolkodtam, aztán csináltam a dolgomat, bár ekkor már volt bennem egy gyomorideg (mintha figyelnének).

Bementem, közöltem a párommal hogy mi történt. Ő határozottan kijelentette, hogy az ismerősöm. Mondtam neki, hogy inkább gömbvillám. Leültünk tévézni a nappaliban. Ekkor mögöttünk az ablakot mintha valaki megütötte volna (viszonylag erősen). Lámpa fel, sehol senki. Biztos macska. Visszaültünk. Ekkor erős "belerúgás" a bejárati ajtóba. Ismét lámpa, sehol senki és semmi, talán a macska ennyire éhes? Jobb lesz lefeküdni. Az önvédelmi fegyverem töltve az ágy mellé, éreztem hogy nem lesz sima éjszaka. Éppen elaludtam (volna), amikor két egymás mellett álló szekrényemet a szoba túlsó végében valami nagy erővel egymásnak lökte. Próbáltam rekonstruálni, viszonylag erősen kell meglökni ekkora hanghatáshoz. Lámpa fel, pisztolyt odairányítottam a semmire és odaszóltam, hogy:

"-Most azonnal takarodj innen, nincs itt semmi keresnivalód, a holtaknak a holtakkal a helyük!"

Párom szóhoz se jutott, eléggé nehéz volt elaludni. Nem is nagyon beszél róla azóta se (ő látott már hasonlót kiskorában). A jelenség megszűnt és azóta se volt szerencsém ilyesmihez (viszont azóta másképp látom ezeket a dolgokat).

Valaki tud erre értelmes magyarázatot adni, vagy ez az, amire gondolok? Miért keresett fel (tudta hol lakom), kapcsolatba akart lépni velem? Elzárkóztam a kommunikációtól, ezért elment.

Nagyanyám mondta, hogy a szomszédjuk a második világháborúban hadifogságba került, nem tudtak róla semmit. A szomszédok szellemet idéztek és megkérdezték hogy hazatér-e a szomszéd. A szellem mondott egy dátumot. Aznap valóban hazatért a szomszéd. A szomszéd lánya él, és ő is megerősítette a történetet. Nagyon nehéz elhinni hogy ezek valós dolgok lennének, de a fenti történet pont velem történt.



2017. máj. 2. 23:00
1 2
 11/12 anonim válasza:
Pisztoly?? Te hol laksz?
2017. máj. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

[link]


A jogszabály magyarázatot ad a kérdésedre

2017. máj. 7. 00:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!