Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Paranormális élményeiteket...

Paranormális élményeiteket elmesélnétek?

Figyelt kérdés

Tartsunk egy kis storyzgatást! :)

Nekem itt van két történetem;

1. Olyan 9-10 évesen hárman bujócskáztunk és én voltam a hunyó, de mivel így sokkal parásabb volt, lekapcsoltuk a villanyokat és a korom sötétben játszottunk. Kerestem a tesóimat, és a bátyám szobájában hallottam, ahogy motoszkál valaki a szekrényben úgyhogy odamentem hogy kinyissam és hirtelen mindketten megjelentek a hátam mögött, hogy már jó ideje nem találtam meg őket. Nagyon megijedtem, mert a szekrény tele volt cipősdobozokkal amiknek jellegzetes hangja van, ha valaki rálép. Nagyon para volt.

2. 12 évesen gépeztem a szobámban fülhallgatóval a fejemen, amikor láttam hogy az ajtóm előtt (volt az ajtón egy torz ablak) egy pillanatra valaki elállja a fényt. Azt hittem, anyukám jött haza, ezért kimentem köszönni neki, végül senki nem volt a lakásban.


Várom a ti történeteiteket!



2017. jún. 5. 14:55
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Durva! A dédis sem piskóta de ezen a konyhapakolászosdin összefostam volna magam. :'DD
2017. jún. 7. 21:52
 12/21 anonim válasza:
68%

igazabol nemis tudom ez annak tudhato e...

2eve meghalt a keresztapam, edesapam occse. majus vege volt... aztan juniusban a szuletesnapom reggelen ahogy kinyitottam a szemem olyan furcsa erzesem volt leirni is nehez. nehezseget ereztem magamon/magamban. azonnal hivtam a mamamat, hogy itt volt a nagybatyam a szuletesnapomon.

2017. jún. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

-12 éves lehettem,mikor rajzolgattam a szobában és meghallottam a szomszéd kislány hangját,többször is arra kért h menjek játszani. Aznap nem voltak otthon.

-Jövök haza suliból,ott van a kerítés mellett ez a szomszéd kislány,játszani akart,de nekem nem volt kedvem,így be akartam menni a házba. Ahogy kinyitottam az ajtót egy hatalmas nagy puffanást hallottam,mintha a fürdőben leszakadt volna a bojler,meg kellett várnom tesómat amíg ő is hazaér,mert nagyon féltem. Aznap este tv-zek,tesóm gépezik,keresztanyu berohan idegesen,hogy mit vertünk le stb,mondjuk semmit sem csinálunk,de márpedig ő hallott valami nagy puffanást,elmondtam neki,hogy én is hallottam suli után ugyanezt,nagyon megijedtünk.

Barátom itt aludt nálunk 1 hónapja kb. Anyával szobát cseréltünk egy éjszakára,mert anyánál van a tv,én meg barátom kb hajnali 1-ig maradtunk fent tvzni az ágyban,eközben anyu aludt az én szobámban.Reggel anya megkérdezi tőlünk,hogy mi járkáltunk-e be a szobába,miközben ő aludt,mondtuk,hogy nem hisz vagy tvztünk vagy aludtunk. Mondta,hogy látott egy árnyékot az íroasztalomnál,állt és őt bámulta,azt hitte én vagyok az,"rám"szólt,hogy menjek vissza aludni,de ez a cucc továbbra is ott volt.

2017. jún. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
69%
Ezelőtt jó pár évvel az akkori bnőmnél aludtam és a szobàjàban beszélgettünk és egyszercsak a semmiből hallottunk hàrom nagy dübbenést az ablakon .Àllitolag ha minden igaz egy halott lélek lehetett mert akkortàlyt halt meg a környéken egy fiatal fiú !
2017. jún. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
69%
Természetesen ez éjszaka közepén volt és fagyos volt a levegő és nagyon furcsa !
2017. jún. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
56%
Ez a fiatal fiú az akkori bnőmnek a rokona volt!
2017. jún. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 isim válasza:
86%
Egyik nap amikor a papáméknál voltam bementem szokásosan az elhagyatott boltjukba.De ezen a napon találtam a bolt sarkába egy elhúzható kis nyílást. A nyilas kb akkor volt hogy pont befér egy 14 éves. De a nyilas után egy 1.8 m mély veremhez hasónlító helység nyílott fura volt de lementem majd a3. nap nem is volt más ijesztő.de a 4. Nap amikor lementem felnéztem és nem találtam a kijáratot egyre sötétebb lett mintha nem lenne ott a kijárat . És mikor bekapcsoltam a lámpám egy nagy bábu ált elöttem annyira megijedtem hogy nem bírtam mozdulni . Majd "felébredtem" és minden a régi volt.
2017. jún. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
87%

Kiskoromban lattam egy fekete arnyat elsuhanni, amikor nem is volt ott senki. Es amerre ment a hazban arra nem is tudott volna menni, raadasul kicsikent meg nem is tudtam, hogy leteznek ilyenek, es nappal is volt.


Lattam egy feher arnyat is, azt hittem anyukam az ezert nem foglalkoztam vele, aztan amikor feleszmeltem akkor eltunt.


Sokszor a kutyak mindig ugattak a sotet szobaba.


Estenkent hallottam, hogy csoszog valaki a lakasban, azelott egy oregneni lakott ott, aki meghalt.


Sokszor ultem a gep elott hajnalban es recsegtek a szekrenyek, mintha kiakarna nyitni oket valami es nem hagytak abba, pont a szellemekrol beszeltem ismerosomnek es mondtam, hogy ilyenkor nem szabadna.

Aztan mar ideges voltam es beleutogettem a szekrenyekbe, hogy hagjyak mar abba.


Mindig ugy ereztem, hogy nem vagyok egyedul


Volt egy targy, amit ratettem a szekreny szelere, es kesobb visszamentem, hogy beljebb toljam, hogy veletlenul se essen le, es lekapcsoltam a villanyt es csak azt hallottam, hogy leesett.


Amikor aludtam, mindig sotetben csinaltam ezt, es nagyon sokszor tortent, hogy betakarva voltam es ereztem, ahogy valaki huzza le a takarot, es ilyenkor felultem, hogy megnezzem ki az, de nem volt ott senki. Visszafekudtem es ereztem minden oldalrol, hogy simogat valami.

Es mindig ideges lettem tole. Ez gyakran elofordult.


Volt olyan is, hogy karmolasokkal keltem fel, pedig nem csinaltam semmit, es meg anyukam is megjegyezte, hogy miaz, pedig nem volt hosszukormom sem.


Egyszer setaltam el a lakasunkbol es minden lampa az utcan le volt kapcsolva, de csak azon a reszen, ahol en lakok es akkor is ugy ereztem, hogy hajnali 3 kor, az ures utcan nem vagyok egyedul


Egyszer felriadtam hajnali 3 kor, es bevolt kapcsolva a teve mikor elaludtam, aztan mikor felkeltem mar ki volt, probaltam bekapcsolni,de nem volt aram, es kineztem az ablakon es sehol se egett semmi.

Ez csak azert volt durva,mert sose lattam ekkora sotetseget😌


Egyszer hajnali 3 elott elloptak a bringamat, es szoltak haveromek, hogy menjek le. Lementem es mikor feljottem hajanli 3 volt, es elindult a zene magatol, mert nem kapcsoltam ki a gepet, raadasul ugy, hogy az meg illett is a szituaciohoz.


Egyszer szomorkodtam a sotetben es magamnak tettem fel hangosan kerdeseket az ablak alatt, es elindult a szamitogepemen a youtubeon egy zene, amit nem hallottam ezelott, es megneztem magyarul, es minden kerdesre, amit feltettem, mintha egy valaszt kaptam volna.


Sokszor lefagyott a telefonom es nem lehetett kezdeni vele semmit, pedig nem szokott lefagyni altalanossagban, es hajnali 3 kor lefagyott es mindig olyan szovegeket irt ki, amik az adott helyzetben valamire utaltak.


Egyszer egyedul voltam egy regi hazban, ahol a padlo is recseg, es nagyon nagy volt, es sotet es tele van tukorrel. Hallottam egy sikolyt es azt gondoltam, hogy valaki hazajott, de nem. Kesobb bementem a szobaba, mert akkor is ereztem, hogy nem vagyok egyedul, es mindig csinaltam volna a dolgaimat, es hallom, hogy az ajto kinyitodik folyton, pedig nem volt nyitva egy ablak sem. Es mindig bekellett csuknom. Mar volt, hogy ra is zartam. Kesobb elmentem furdeni, engedtem vizet es beultem a kadba es hallottam kintrol hangokat, es kopogott valaki, gondoltam, hazaert anyukam vegre. De amikor kiszalltam nem volt ott senki es nagyon megijjedtem, aztan ra kesobb jott meg anyum, akitol megkerdeztem, hogy mikor ert haza, es azt mondta, hogy most. A tobbit nem mondtam el neki.

Volt egy olyan is, hogy a tukorben neztem magam, anyukam kicserelte eppen az egoket az nap a furdoben, es egyszer csak keso ejjel kiegett mind a harom, es becsapodtak az ajtok nagyon erosen, ugy megijjedtem, hogy bezartam magam a furdobe, amig erot nem vettem magamon.


Volt egy zene, amit hallottam egy arukereskedesbe, ami pont az aktualis eletemhez fuzodik, erzelmekkel teli es pont azt remlem enis. Aztan pont azt a polot vettem meg 2 nappal ezelott es meg sosem hallottam a radioban, amikor utaztunk haza gondolam hallgatom a telefonom azt a zenet, de egyszeruen lefagyott es mindig elkapcsolt, gondoltam veletlen hozzaerek, de nem a tobbi zene ment vegig, kesobb kikapcsoltam es be, es akkor is mindig elkapcsolt. Mikor hazaertunk es masnap mentunk valahova, mar mukodott. De csak az az egy szam nem.

2017. jún. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
65%

az utolsónal inkább a gyermeki képzelő erő játszott közre :D

már nem azért de ha egy felnőtt megtermett férfi is van az utcán hajnalba... korom sötétbe ő is úgy fogja érrzni hogy nincs egyedül :D a sötétbe minden ember fél ez belènk vann kódolva aki mást állít az hazudik :D meg lehet kérdezni akár rendőröket is akik ugye bátrak meg semmitöl se rettennek meg... ők is félnek a sötétbe

olyankor az ember agya olyanokat is lát ami nem valós pusztán a képzelet :D

az agy csodákra képpes :D

és érdekes hogy a legtöbb természet feletti élmény ugy kezdődik hogy valaki a korom sötét szobàba lát egy fekete árnyat :D

kiskoromba én is minden este làttam fekete árnyakat a szobámba... elég sűrűn kapcsolgattam a lámpát mire megtanultam hogy melyik árny minek az árnyéka meg hogy pontosan miket is látok :D de ez nem természet feletti :D

meg hogy áram szünet esetén nagyon sötét van... kérlek :D

ez még mindíg nem paranormális sztori :D

szerintem pl ez ott kezdődik mikor fekszek koliba az ágyon és a kb 50 kilós ágy úgy hogy rajta fekszek (75kg) el kezd felfele emelkedni a felső része úgy mintha valaki lenne az ágynemmű tartóba és próbálná ki nyomni... :D és egyszer csak vissza esett... feküdtem még rajta 2 percig :D gondoltam meg nézem már ki van benne :D fel nyitom és anyit látok hogy az ágyneműn kívűl senki se volt benne :D

de még ezt se mondanám anyira hű de nagy valaminek (ja a koli amibe vagyok temetőre épült) de minden esetre nem egy nyikorgó szekrény ajtó

2017. jún. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
92%

1.Régebben történt 12éves korom körül tudniillik a tesóm beteg volt (nyelőcső elzáródás) ültünk vele és anyummal a nappaliba és olvastunk valami bibliás meséket a szemben lévő falon pedig 3 kép volt a szüleim esküvői képe a tesomé és az enyém.Pár percen belül a tesóm képe leesett a falról,nem tudtuk elképzelni miért mert a szög is a helyén volt.Ebben az egészben az a legrosszabb,hogy a tesóm erre 1-2hónapjára meghalt (orvosi mühiba miatt).


2.Miután a tesóm meghalt a képe a szekrényre lett kitéve ugyanez a kép esett le,csak most már fekete keretbe volt.Az volt a furcsa,hogy a kép előtt volt ilyen rácsos szegély vagy nem tudom ezt pontosan,hogy nevezik,a lényeg,hogy kiesett a kép vagyis anyum azt mondta ,hogy szinte kibukfencezett.Rá pedig pár hétre meghalt a dédim.


Ezek történtek kb.5éve de hát kitudja úgy látszik nálunk ez a kép jósolja a dolgokat.Az egész olyan hihetetlen...😞

2017. jún. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!