Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Meg tudom idézni az elhunyt...

Meg tudom idézni az elhunyt dédnagymamám?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék szórakozásból szellemet idézni, hanem azért gondoltam erre,mert nagymamám többször is jelezte, hogy a dédnagymamám szelleme meglátogatta őt. Van szerintetek rá lehetőség, hogy megidézzem vagy csak simán beszélhessek vele?

2017. jún. 20. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Meg tudod idézni, de csak magadban. Menj ki a temetőbe, vigyél egy csokor virágot a sírjára, és beszélgess vele! Ennél sokkal többet nem tehetsz.
2017. jún. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mikor halt meg?
2017. jún. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 fosfosfosfos ***** válasza:
20%

A sok okkultista állat :D NEM.

Élünk, meghalunk. Nincs lélek meg túlvilág hagyjuk már.

2017. jún. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha szeretted, hagyd nyugodni békében!
2017. jún. 21. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

Csak írd le, mikor halt, meg, és privátban küldöm a leírást.


A többieknek pedig: megértem, hogy a tacionális és hideg "én egy biológiai robot vagyok" életstílusban élitek az életetek. Nekem túl lehangoló, de tu higgyétek csak nyugodtan. De legalább ne szólogassatok be másoknak!

2017. jún. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*racionális
2017. jún. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
1987.-ben halt meg és ha számít Dunján Adolfinének hívták ( nem tudok név is kell-e hozzá).
2017. jún. 21. 20:11
 8/9 anonim ***** válasza:
26%

Ez esetben nem. A lélek halál után 49 napig bolyong, addig lehet megidézni. Esetleg ha valaki erőszakos halált hallt, akkor addig mered, amíg fel nem dolgozza az esetet.

Ha bárkinek bármilyen kérdése lenne a mágiával, túlvilággal, vagy okkult dolgokkal kapcsolatban, írjon privátban.

2017. jún. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 thoomas26 ***** válasza:

Nyilván nem véletlen, ha a nagymamádat többször is meglátogatta a dédnagymamád szelleme. Valamiért akarta, valamit közölni akart vele, vagy találkozni akart vele. Ha neked nem nyilvánul meg, akkor valószínűleg nincs dolga veled, vagy te nem vagy képes érzékelni őt.

Tulajdonképpen tényleg felesleges neked megidézni őt. Valójában az eltávozottak nem szeretik, ha valaki visszahívja őket. Folytatják a létezésüket, elemzik az elmúlt életüket, pihennek, készülnek a következő életükre, s nem szeretik, ha zavarják őket ebben. Azonban ha például a rövidke kommunikáció segít valakinek a mély gyászát enyhíteni, akkor más a helyzet, s akkor egy hiteles médium segítségét is kérheted, ha magad nem vagy képes meghallani őt. Egyéb esetben, hagyd nyugodni, ahogy már előttem is írták.

2017. jún. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!