Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ti hisztek a szellemekben?...

Ti hisztek a szellemekben? Azt hiszem, hogy az éjjel dolgom volt eggyel.

Figyelt kérdés
Már több alkalommal is úgy éreztem, hogy valaki figyel engem a szobámban, főleg elalvás előtt. Éjszaka arra keltem fel, hogy halk suttogást hallok a fülemben. Az oldalamon feküdtem és a hang a hátam mögül jött. Nem tudtam mit hallok, nem vettem ki a suttogásból semmilyen szót, mondatot. Nem tudtam, hogy mit csináljak, de rá vettem magamat, hogy megforduljak. Miután megfordultam egy sötét fekete alakot láttam magam mögött, nem volt kivehető, hogy nő vagy férfi az illető. Pár másodperc után úgy tűnt mintha elsétált volna és az ajtó előtt köddé vált.

2017. júl. 29. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Képzelődtél.
2017. júl. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Sokszor amikor felkesz, még nem ébredsz fel teljesen. Ezért csak odaképzelted. Meg ha minél jobban foglalkozol ezzel a dologgal, annál intenzívebb lesz. (Szerintem)
2017. júl. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16%
Szellemek nem léteznek.
2017. júl. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Hiszek, mondhatni, de még nem volt dolgom velük. Csak nagyon sokszor volt már az esténként, hogy a szemem sarkából egy sötét fej bekukucskál az ajtómnál.


Egy nagyon jó barátom tud beszélni szellemekkel, égiekkel, és látja is őket. Ő egyszer találkozott egy hatalmas, sötét szárnyas démonnal.

Te láttad amit láttál, ne higgy azoknak akik megmondják hogy képzelődtél, higgy magadban, ne kételkedj.

2017. júl. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
Persze. A szemed sarkabol. Ez mar olyan sablonos szoveg, hogy csak nah. En nem hiszek ilyen baromsagokban. Egy barom kitalalta anno, hogy leteznek demonok / szellemek. En eddig egyet sem lattam.
2017. júl. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem az Érmelléki Kuglófember volt. Szerencséd van Kérdező, majdnem elvitt és jól megevett!
2017. júl. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy élethű volt, de csak képzelödtel. Velem is volt már ilyen és tudom, hogy nem szellem volt. A szellemek nem egyik pillanatról a másikra jelenek meg. Ez túl nagy aktivitás volt elsőre (kivéve akkor, ha valamelyik ismerősöd aludt ott vagy új házba költöztél).
2017. aug. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!