Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem lehet? Félnem kell tőle?

Szellem lehet? Félnem kell tőle?

Figyelt kérdés
Ha egyedül vagyok itthon és a szobámban vagyok zajokat hallok a konyhábol mintha valami arééb rakna vmit meg ilyenek.Apám szerint egy rég halott rokon mert ő is többször érzékelte már a jelenlétét
2010. máj. 23. 11:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se félj tőle. Régebben én annyira rettegtem, hogy egyedül se mertem aludni, mert tudtam, hogy itt van. Valami mintha mindig lefelé húzott volna, egy hideg, csontos kar. De aztán elegem lett, "ha ennyire gyáva vagyok akkor az szánalmas!" (De ez csak rám vonatkozik és magamra gondolom, máshoz máshogy állok hozzá xD) Eleinte nehéz volt, de megszoktam, és már nem félek, csak olyan megmagyarázhatatlan érzéssel érzem meg, ha itt van.

Szerintem beszélj vele :) Ha én úgy érzem, hogy ideges, akkor amikor nyugalom van leülök, először próbálom belőni merre lehet, amolyan megérzésekből. Először megmondom neki, hogy ha nem rá nézek bocsánat, és hogy nem fogom hallani a válaszait sem, de azért hallgasson meg. És egyszerűen beszélek vele erről-arról, és lassan megnyugszik. Ha pakol, kérd meg, hogy ne rendezze át a lakást, mert neked úgy nem tetszik :D Vagy adjon jelet arról mi nem tetszik neki, és valahogy próbálj meg közös megegyezésre jutni vele ;) Én így szoktam xD

2010. máj. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
42%
hívd a szellemírtokat
2010. máj. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

if theres something weird and it dont look good who you gonna call

GHOST BUSTEEEEEEERS

türütürütürütütütütü

i aint afraid of no ghost

\o\ \o/ /o/ ~o~

2010. máj. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
nem biztos,hogy gonosz csak az a baj, hogy itt ragatt es nem tud nyugovora terni ha titeket nem zavar akkor nem nagy baj de attol szerintem nezzetek utana,hogy miert hallt meg vagy valami lehet,hogy meg valamit akart es nem tudta befejezni ezt ti kell befejezzetek ha nem sikerul akkor egy jo darabig veletek lakik:) [bocsanat az ekezetekert]
2010. máj. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Erősködhetsz foggal körömmel ellenem... Ezen röhögök bocsika :S Amugy lehet szellem én néha úgy érzem jön valaki mögöttem az utcán..És nem csak én!!
2010. máj. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Na megoldódott már!?
2010. jún. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
igen most már egyre ritkábban észlelek ilyesmi a házban
2010. júl. 18. 23:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!