Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az emberek általában miért a...

Az emberek általában miért a lakásban, éjszaka találkoznak paranormális dolgokkal?

Figyelt kérdés
Fényes nappal az utcán, a plázában miért nem?

2017. aug. 4. 17:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!


És milyen élménye volt a forgalmas parkolóban? :O Sehol sem olvastam vagy hallottam még ilyet!!

2017. aug. 4. 23:58
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Személyes. Talált valamit egy eldugott helyen, amelyet előre megjósolt neki valaki. És "meg is mutatta", hol van.
2017. aug. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
mert debilek, beparáznak, ekkor fáradnak és az agyuk szórakozik velük, vagy unalomból kitalálják
2017. aug. 7. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Ez is csak saját vélemény, de ha arra gondolunk, hogy a szellemek alapvetően visszajáró entitások, amik nem tudnak vagy nem akarnak elszakadni az emberi világtól. Az ilyen entitások ritkán egy személyhez, esetleg tárgyhoz, de leggyakrabb esetben egy helyhez kötődnek szorosan és ott észlelhetjük. És gondolj bele, egy lakásban hány évtizeden, esetleg századon keresztül hány ember fordult meg, akik mind hoztak magukkal valamilyen energiákat és akár ott is haltak meg. Sokkal nagyobb az esélye, hogy egy lakóhelyhez kötődjön egy visszajáró lélek, mint egy nyilvános helyhez. Legalábbis szerintem, de ez persze csak egyéni meglátás. :)
2017. okt. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!