Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehetett a tetőn? Miért...

Mi lehetett a tetőn? Miért hiszem ezt?

Figyelt kérdés
Helló! Furcsa dologok történtek velem. Egyik éjszaka hangokat hallottam a tetőről. Gondolkodás nélkül kiszabtam a szúnyoghálót és kimásztam a tetőre. Megjegyezném,hogy tetőrben lakom. Még mindig hallottam,és elkezdzem kővel dobálni. Nem találtam el semmit,de fixen állítom,hogy valami volt a tetőn rajtam kívül,esetleg még mindig ott van. Azon az estén hallottam apámat feljönni a 2.emeletre,ahol a húgom is ott van. Ebédnél elmeséltem ezeket a dolgokat,viszont apám,húgom,anyám sem emlékezett arra,hogy apum feljött az emeletre. Biztos,hogy valami volt a tetőn,nem hiába másztam ki. Vajon mi lehetett? Köszi,hogy elolvastad.

2017. aug. 5. 23:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen zajokat hallottál? Lehetett mókus vagy macska pl. Nálunk a szomszéd háztetejére állítólag valami menyét-féleség mászott át. De amúgy én nem tudom. Ettől még lehetett amúgy természetfeletti is.
2017. aug. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*Meg amúgy itt járkálnak pl ahol lakom bagjok is,lehet ráejtett valami egeret a tetőre. És mekkora volt a hangja annak, amit hallottál? Meg lehet, hogy még viccből vagy dühből valaki rádobott egy követ a háztetőre. De amúgy tényleg, mekkora és milyen jellegű hangokat adott ki? És pl ropogott akkor a tető, vagy csak úgy elsuhant? Amúgy nemtom, a hőtágulás itt mennyire játszik. Vagy esetleg valami fáról ráeshetett volna-e gyümölcs.
2017. aug. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Súlyosabb lépéseket hallottam. Mintha emberi lenne. A gyümölcs az nem játszik,a kő sem,mert beljebb van a ház az utcától. Esetleg tényleg macska vagy menyét,habár azoktól nagyobbnak hallottam.köszi a választ
2017. aug. 5. 23:53
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
És apád emlékszik rá hogy felment az emeletre?
2017. aug. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
82%
A Rézfa**ú Bagoly.
2017. aug. 6. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Max.betörő azt tom elképzelni 😅 járkált
2017. aug. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Apám azt mondja,hogy nem emlékszik arra,hogy feljött volna.
2017. aug. 6. 11:09
 8/9 thoomas26 ***** válasza:
100%

Ha minden racionális magyarázat kizárható - de ezt csak te tudhatod, persze te sem biztos, hogy minden lehetőséget számba tudsz venni -, akkor lehet gyanakodni szellemi tevékenységre.

Lehet a képzelet játéka is, de ugyanúgy szellemi tevékenység is. Ha mentálisan és lelkileg egészséges vagy, s azt valóságosnak élted meg, akkor az valóság is volt.

2017. aug. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Peti*_ válasza:
100%
Apád alvajáró.
2017. aug. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!