Ez szellem lehet?

Figyelt kérdés

Mindig hallok lépteket, vagy néha olyan, mintha valaki halkan 'fütyölt' volna egyet. Kétszer az egyik szoba ajtajában, hogy hirtelen odanéztem, egy emberszerű valami volt. Két éve észlelek ilyeneket. Már nagyon félek sötétben lenni ..

Mit tegyek, hogy ne halljam ezeket?



2017. aug. 23. 13:06
 1/7 anonim válasza:
63%
Ha filmet nézel, vagy játszol, akkor utána a frissen megélt dolgok, itt-ott foltokban lejátszódhat elmédben, zenehallgatás után hallhatsz majd egy kis fütyülést vagy lépteket. Ha minél inkább azt figyeled mit hallasz, biztos úristen hogy fogsz hallani valamit. Biztos sokan mondták, hogy beképzeled, sokszor ez fordul elő még akár úgy, hogy nem is akartad. A hirtelen odanézésről annyit, hogy ha alacsonyan van a vércukorszinted, akkor az belekaphat egy kis "folt" kreálásába, ami akár szellem kinézethetű is lehet a kreatív agyadban. Ez véletlenül sem sértés volt, nem azért írtam. Ha meg egy szellem volt az, nincs kizárva, hogy az se lehetett, de nagyon-nagyon ritkák az ilyen lehetőségek. De ha ne talán tán mégis az volt, félelemre semmi ok, nem tud mit csinálni.
2017. aug. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 thoomas26 ***** válasza:
70%

Valóban lehet ugyanúgy a képzeleted játéka is, s ugyanúgy szellemi tevékenység is állhat a háttérben.

Ha ez előbbi, akkor ki kell pihenni magad és rendbe kell hoznod a lelki, mentális egészségedet. A félelmet mindenképpen le kell vetkőzd, jóllehet ez a legnehezebb.

Ha az utóbbi, akkor vagy két éve hozzád "szegődött" egy szellem, vagy akkor kezdted el érzékelni őt. A félelmet ez esetben is le kell vetkőzd. Ez a legfontosabb. A legoptimálisabb az lenne, hogy ha egy olyan ember próbálná átsegíteni a fénybe, aki képes kommunikálni a szellemekkel. Ilyet sajnos nehezen találni, de nem teljesen reménytelen. Addig is meg kell kísérelned neked beszélni hozzá. Megpróbálni megértetni vele, hogy az ő teste már halott, s neki is a lehető legrosszabb, ha az itt maradást választja. Keresse a fényt, benne a szeretteit, akik már nagyon várják, s keljen át rajta. Semmiképpen se félj tőle - bár tudom, nem könnyű -, hanem fogadd el a lehető legtermészetesebben a létezését. S próbálj rá hatni. Van akire könnyebben, másra nehezebben lehet, de nem reménytelen.

Az pedig, hogy veled történt ilyesmi, ne sorscsapásnak vedd. Olyan ez, mint az életben bármi más, amit most negatívnak élünk meg. Benne van a sorsunkban, azért éljük át, s közben rajtunk múlik, mit kezdünk vele, hogyan viszonyulunk hozzá, mit hozunk ki belőle.

2017. aug. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
16%
Szoktal szivni vmit? herbi,bio,technokol,furdo so?
2017. aug. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem szívok semmit.

Köszönöm a válaszokat:)

2017. aug. 23. 13:43
 5/7 anonim válasza:
0%
Még a fogadat se?
2017. aug. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
Képzelődsz, szellemek nem léteznek és nem is fognak.
2017. aug. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Bihar Valatonon ***** válasza:
Bírom, ha valaki nem hisz a szellemekben mi viszi rá hogy az ilyen kérdéseket olvassa? Hát még hogy válaszokon is?! Érdekes....amúgy így én is jártam anno egy baráti összejövetelen kerti főzőcske, és társai már besötétedett, beszélgettünk olyan félkör formában ülva amikor hirtelen egy olyan részről ahol senki nem volt hirtelen erélyes fütyülés hallatszott....
2017. aug. 24. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!