Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nagyon különös dolog történt...

Nagyon különös dolog történt velem ma reggel. Szerintem egy természetfeletti lény próbált velem kapcsolatba lépni. Többi lent. (? )

Figyelt kérdés

Egyedül voltam a lakásban, de valaki mintha a nevemen szólított volna, és mikor megfordultam mintha egy sötét árny suhant volna el a mama ágya mögé. Mamáról tudni kell hogy évekkel ezelőtt eltűnt, nem tudunk róla semmit. Aztán hideg szellő ért, mintha valahol hirtelen kinyílt volna az ablak. Szerintetek csak képzelődtem vagy valaki üzenni akar nekem? Remélem nem illúzió,

nagyon örülnék ha bebizonyosodna,hogy olyan rendkívüli ember vagyok mint amilyennek tartok magam, és erre most már bizonyítékom is lenne. Valakinek volt már hasonló élménye?



2017. aug. 27. 14:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"En tudom hogy kulonleges vagyok"


Ennyi erővel mindenki különleges, haver


DE TE NEM VAGY AZ !!!

2017. szept. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Hmm lehetseges... En is ereztem anno ehheu hasonlot... Bementem a halott szobajaba, es furi dolgokat ereztem... Szerintem van benne valami...
2017. szept. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Mindnyájunk más-más egyéniséggel rendelkezik, de nem vagyunk senkinél sem különbebbek. Mindnyájan különlegesek vagyunk, más-más téren! Akinek önbecsülési problémái vannak, azok az emberek is különlegesek,csak eddig, nem hittek magukban!Én hiszek bennetek! Így azt mondom nektek,hogy az emberiség, egy különleges élőlény,vagyis EMBER! Aki ezt megérti,ha Istentől valóak vagyunk, ha nem! Istenek vagyunk!

-Az emberek,nagy tudású lények!

Olykor jók,rosszak vagyunk, de valójában, nem létezik jó,és vagy rossz! Csupán az létezik, amit létre hozol, avagy önmagunk számára hasznos, vagy sem! Képesek vagyunk-e összetetten gondolkodni, vagy sem. Minden vágyad, csak rajtad múlik! Ha létezik egy másik világ, akkor az csak is bennünk létezik! És azt a helyet, a gondolataink által tápláljuk, és építjük fel! Így válik valósággá! Az ember varázs ereje, a gondolat ereje! És az erő,mely különlegessé tesz minket,az bennünk van,és az ami bennünk van,nem más, mint a.....Gondolat Ereje,s "Hatalma"!

2017. szept. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Fleurr ***** válasza:

Aha, már bocs, de ez a "különleges vagyok" hülyeség azért vicces. Közönséges hallucináció. Van olyan, hogy mikor felébredsz könnyebben tudsz hallucinálni. Velem is megtörtént.

Az álomparalizis is hallucináció egy fajtája.

Vagy hiheted, hogy a nagymamád volt és közben tudni fogom, hogy a világban veszélyes lények vannak, amelyek bármikor megtámadhatnak téged este. Az ágy alatti szörny, the Rake, az árnyférfi aki kabátot figyel és generációkon át követheti a családodat (elfelejtettem a pontos nevét), a Vörös szoba, Teke Teke, és még sok mindent mesélhetnék.

Vagy józan ésszel fogsz gondolkozni és elhiszed, hogy hallucináltál. Ha meg nem, akkor úgy látszik a rokonod nem nyugodhat békében valamiért.

2017. nov. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
idióták vagytok xd nem ő a hülye ha nem ti akik válaszoltok ra xdd
2017. nov. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nkm is nem is egyszer
2019. jan. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!