Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ti hisztek a szellemekben?

Ti hisztek a szellemekben?

Figyelt kérdés
Én fogjuk rá, hogy igen, de a barátnőim mindig kiröhögnek. Eddig még nem találkoztam paranormális jelenséggel (mondjuk annyira nem is szeretnék, mert sikítva futnék ki a házból). Veletek történt már paranormális jelenség? Ha igen, akkor csak betudtátok annak, hogy például véletlenül leesett valami valahonnan, vagy egyből szellemre gondoltatok?

2017. aug. 29. 14:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. aug. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nem
2017. aug. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Nekem, nem kell ebben a kérdésben, a hitre hagyatkozni.


Tudom, hogy léteznek.


Más nem tudja, nem hisz. Ő dolguk.


azép napot

2017. szept. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem igazán, de teljesen mégsem zárom ki, hogy létezhetnek.
2017. szept. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy mit nevezünk szellemnek. Ha a meghalt emberek "lelkét" érted alatta, abban nem hiszek. Halál után az idegrendszer lebomlik, visszakerül a természet körforgásába. Abban szükségszerűen az idegműködés, tudat, gondolatok is megszűnnek. Egy kupac zsírsavakká, és nitrátokká bomló anyag nem fog gondolkodni.

Más értelemben vett szellemekben akkor tudok hinni, ha bárhogy kapcsolatba kerülök velük, vagy bármi meggyőző információt gyűjtök be a létükről. Ha szigorúan vesszük, ez ugyanígy a húsvéti nyúlra is igaz.

2017. szept. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
A szemlèlet alapvető hibája előző, egy általános tèvhit. Ez pedig így hangzik.: "Gondolkodom tehát vagyok." A meditáció segítsègèvel megszüntethető a gondolkodás amikor nincs rá szüksèg.
2017. szept. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Király Péter 1 ***** válasza:
Maximálisan hiszek bennük.
2017. szept. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

15#


Ez nem tiszta nekem. Ezt hogy érted?


"Más értelemben vett szellemekben akkor tudok hinni, ha bárhogy kapcsolatba kerülök velük, vagy bármi meggyőző információt gyűjtök be a létükről. Ha szigorúan vesszük, ez ugyanígy a húsvéti nyúlra is igaz."

2017. szept. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Velem tortentek furcsa dolgok de szerintem se pokol, se angyal, se demon, se Isten nem letezik.
2017. szept. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Hmm en igen. Vagy mas termeszetfeletti volt. A volt parommal aludtam, es kinyitodott az ajto es motoszkalt nehany percig...
2017. szept. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!