Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Éltél már át valamilyen...

Éltél már át valamilyen Természetfelettit?

Figyelt kérdés

Várom a történeteket.

Én eddig még nem nagyon, de ismerősöm már látott fehér "lényt" és 100% szkeptikus volt :)


2010. máj. 26. 19:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztaltam már furcsa fényjelenségeket főleg éjjel.Nem olyan feltűnő dologra kell gondolni..De én mindig azt mondom hogy biztos valamilyen kinti fényforrás vagy valami hasonló.Ennek ellenére jó hinni hogy léátezhet természetfeletti de elég sok megmagyarázható dologra is beképzelik az emberek.
2010. máj. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%

Én teljesen szkeptikusnak mondanám magam, tehát, nem hiszem, hogy a földönkívüli intelligens lények köztünk járnak. Hiszek Istenben, mert valamiben hinni kell, de nem vagyok egyértelműen biztos a létezésében és szerintem nem is fontos, hogy ezen rágódjunk, mert ez az emberi ész számára ez már felfoghatatlan.


Két élményem is volt. Három évvel ezőtt egy különleges fényjátékot láttam az égen valahol Csökmő-fele a határban az országútról. Világító valamik szálltak az égen, amelyek megvilágították a földeket. Hol szétváltak, hol egy csomóba rendeződtek, hol egyirányba mozogtak, hol körben forogtak és változtatták a színüket is, a tejfehér fénytől a világos liláig.

Lövésem sincs, mi lehetett.


A másik egészen másfajta természetű jelenség volt. Egy nappali szobában voltam fényes nappal egy 3-4 év körüli kislánnyal. Éppen valamilyem könyvet vagy újságot néztünk, amikor a szemem sarkából azt láttam, hogy valami narancssárga "fényplazma" nagyon gyorsan felém száll. Mire odanéztem a kislány felügrott és hangosan kiabált, hogy: "Menj el innen, takarodj!" Mire odanéztem már nem volt ott. Mikor megkérdeztem tőle mi volt az, annyit mondott, hogy ne féljek, már elment, mert elzavarta. És amikor kérdezte, hogy ő is látta, azt mondta, hogy igen, de nem kell félni, nem jön vissza, mert elzavarta. Nagyon furcsa volt ez is.

2010. máj. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

No, északai fények( sárga korongok, közepükön kék körrel, növekvő és szobába bekúszó árnyak. Ezek az éjszakai dolgok.


Nagy fehér kutya szegődött már teljesen véletlenül, a semmiből felbukkanva sétapartneremmé, majd megitattam. Volt köztünk valami szavak nélküli kommunikáció.


Kórházba küldtem a főnökömet, mivel nem fizetett se nekem, sem a társaimnak, és időszerű volt, hogy kicsit megijedjen.


Elég ennyi?

2010. máj. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
anyámmal történtek ilyesmik ne látott szellemet de idéztek neki,testen kivüli élménye volt de akkor is szkeptikus
2010. máj. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

én 3X láttam érdekes dolgokat...

először olyan volt, mintha a bejárati ajtónknál egy kézfejet láttam, és benyúlt a kabátzsebembe, és eltűnt... nagyon megijedtem, el is szédültem... aztán viszem le a kutyám, és egy fánál látom, hogy valaki ott áll, és minket néz... odamentem, de semmi nem volt... pedig az árny még mozgott is! a 3. pedig ismét kutyasétáltatás közben volt, egy réten egy alakot láttam elmenni, és eltűnt. a kutyám is felfigyelt rá, egy ideig követte is, de mikor eltűnt, akkor visszajött a kutya hozzám, és csak nézett értetlenül...

2010. máj. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Többet is, de egyik sem volt nagyon megrázó, és mindegyik nagyon rövid ideig tartott. Pl az utcai bejáratiajtónk vasból készült, kb alulról 1 méter feketére festett vas, a felső része üveg vas karettel. Egyszer mentünk el otthonról, és előre mentem, amíg anyukám kidobta a szemetet, és ott álltam belül a kapunak támaszkodva, amikor valami nagy fekete dolog kívülről nagy erővel nekiugrott az üvegnek, még azt is hallottam, hogy koppant. Elugrottam az ajtótól, de addigra már eltűnt. Ezután kimentem az utcára, de nem volt kint senki/semmi. Az a valami olyan volt, mint egy nagy fekete kutya, ahogy nekiugrott az ajtónak magasabb volt nálam. Én a kutyáktól félek kiskorom óta, szóval lehet, hogy csak ezért láttam kutyának. Amikor nekiugrott valamilyen hatalmas energiát (negatív) éreztem körülötte. Utána néhány percig szívdobogásom volt és félelmet éreztem, aztán túltettem magam, mert nem találtam rá magyarázatot, lehet, hogy csak képzeltem, és kint sütött a nap, és elment. Azóta nem éreztem ilyet.
2010. jún. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Mi az a szkeptikus valaki mondja má meg mert szét robanok :DDDDDDDD valaki mi a sz@r a szkeptikus?
2010. jún. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

a szkeptikus olyasmi, mint a realista...

15:14 voltam

2010. jún. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Arra mondják,hogy szkeptikus,aki meggyőzhetetlen.

Nem hisz a természetfelettiben.

2010. jún. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ja vágom kösz a válaszokat már értem hát én hiszek benne.
2010. jún. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!