Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit tegyek? Be vagyok tojva

Mit tegyek? Be vagyok tojva

Figyelt kérdés

Sziasztok... 23:57 van... 20 perce még nyugodtan csicsikáltam. Arra ébredtem, hogy marha szomjas vagyok. Már itt a dzobába fütyürészés a

szerű hangot hallottam...de ahogy mentem kifele, a hang egyre erősödött... Kikukkantotam, és megcsapott a vanillia szag, és valami fekete áldogál ott... Később ütővel mentem ki, és még mindig ott volt... Még mindig hallom... Segítsetek! Nem bírom idegekkel. :,(



2017. okt. 19. 00:03
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
80%
Bocs, csak nyitva volt az ajtód és én meg éppen füttyös kedvemben voltam, hogy ettem a hűtődből azért se haragudj, nagyon éhes voltam. Ja és a szőnyeget nem ártana kimosni.
2017. okt. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
84%
Vanília szag? Ez az Érmelléki Kuglófember ismertetőjegye! Nagyon nagy bajban vagy fiú!
2017. okt. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
89%
Ez vaníliàs rézfaszú.Akkor a legveszélyesebb mikor fütyül.Viccen kivül.
2017. okt. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a francba lehet teát inni, ráadásul éjjel?!
2017. okt. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor megvan a megoldás: éjjel teát főz neki a baszott nagy vaníliáskarika, a forró víz fütyült..:DD
2017. okt. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Nem kell tőle félned :).Menj, igyál, és utánna feküdj vissza csicsikálni, oké? :)
2017. okt. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
92%

Igazából én megpróbáltam volna lefotózni, de elég, ha egy hangfelvevőt bekapcsolsz.

Szerintem rájönnél, ha tennél egy kamerát a legaktívabb helyre, mi is folyik nálad :)

Paranormális jelenségek vannak. Én egy kísértet házban nőttem fel, egy energia csomópont kellős közepén...hangosodó elektronikai készülékek, tárgyak (akár vasból) földreesése..lámpák fel-le kapcsolása, árnyékok, tányérzörgés, földrengés szerű (de csak a házban) és ilyesmik...

Szóval ott soha nem voltam nyugodt. Pont mint a gyertya a huzat mentes szobában.

Érdekelne melyik megyében vagy és, hogy eddig is ott voltál-e. Történt-e máskor is ilyen?

2017. okt. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
...és ha megint van küldj az óriás vaníliáskarikából mert szeressük!! Jelzem nálunk paranormális tevékenység szintén van elhunyt rokonunk parfümjét érezni éjjel néha:(
2017. okt. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Missi_Key ***** válasza:
lol...mókásak az ilyen kérdések....lehet egy neméppfehér betörő, te meg rá se mersz nézni...épp lopja mellőled a tv-t, te meg behunyt szemmel: *nem létezik, nem létezik*
2017. nov. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:

Ha tényleg egy óriás vaniliás karika volt az,én megettem volna,bár ha a gyomromat megfekszi,nem tudok csicsikálni!:-D

Komolyra fordítva: Azóta nem volt semmi?

2018. jan. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!