Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mi lehetett, szellem?...

Ez mi lehetett, szellem? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Először is, szeretném elmondani, hogy én eddig nem igazán hittem (hiszek) ezekben a dolgokban. Tegnap este viszont elég furcsa dolog történt. A konyhában voltunk a barátommal. A felakasztott konyhai dolgok közül az egyik, egy krumplinyomó elkezdett mozogni. Kicsit lengett jobba-balra ugyanabban az ütemben, nem lassult, nem akart leállni. Miután észrevettem elkezdtem levideózni (40 sec után betelt a memória sajnos -.-) Egyébként kb 4 percig biztos mozgott, majd a barátom odament és megfogta, hogy megálljon. Minden ablak be volt csukva, nem tudom mitől lehetett. Nektek van ötletetek? Ésszerű magyarázat?

2018. jan. 26. 12:23
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
7%
Lefényképezte a krumplinyomót. xDDDD
2018. jan. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Azért fényképeztem le, mert valaki írta, hogy nem látszik, hogy honnan lóg...
2018. jan. 26. 17:44
 13/30 anonim ***** válasza:
15%

"(40 sec után betelt a memória sajnos -.-)"

LOL!

2018. jan. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Nem értem miért jöttél ide kötekedni... én igazat írtam, feltettem mindent, amim csak van az esetről. Nem csak dobálózok bizonyíték nélkül, hogy ez meg az történt.


Kíváncsi voltam, valaki tud e értelmes magyarázattal szolgálni, hogy ez miért is történhetett, mert hát eléggé megijedtem.

2018. jan. 26. 20:40
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Igen én írtam és köszi hogy fényképezted, világi szkeptikusokkal nem kell foglalkozni! :D Hagyjad őket! :D


Nem érdekes egy jelenség :O szivesen láttam volna ott!

2018. jan. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
*Neméri meg, viszont érdekes egy jelenség*
2018. jan. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
0%

"Nem csak dobálózok bizonyíték nélkül, hogy ez meg az történt."

Nem? :D

2018. jan. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy miért nincs hang a 40 secces videón? Nem tudod belinkelni a hangot is? :O Tudod vannak azok a kamion nevű kerekes járművek meg a kisebbik fajták is "autó" -nak hívják őket meg ilyen hülye nevük van. Vagy, ha a vonat nevű valami elhalad, akkor a felakasztott krumplinyomó mozogni kezd. Hihetetlen mi? Bizonyára nem hallottad, mert rossz a füled vagy valami ilyesmi. :D
2018. jan. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Hagyd ott a krumplinyomót,ne mozdítsd el pàr napig és néha figyeljed.Lehet hogy tényleg nagyobb jàrmű keltette rezgés miatt indul be.Talàn màskor is volt màr ilyen,csak nem vetted észre.

Ha tényleg nincs fizikai oka,nos akkor egyenlőre nincs rà magyaràzat.De valóban érdekes.

Amúgy én a mozgàsàt furcsàlom,hogy nem lassul,egyenletes.Ez a tàrgy kissé nehéz ahhoz,hogy kamion rezgése megmozgassa,de nem kizàrt persze.Tehàt megfigyelés :)

2018. jan. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Este 10 körül vettem fel a videót,forgalom nem volt, a konyha felőli oldal parkoló mellet van pont. Meg szerintem akkor biztos más is megmozdult volna, a mellette levő dolgok.


A hangot csak azért vettem le, mert beszélek benne és nem akartam, hogy hallatszon.


Köszönöm az eddigi segítő válaszokat. :)

2018. jan. 27. 16:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!