Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mi lehetett, szellem?...

Ez mi lehetett, szellem? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Először is, szeretném elmondani, hogy én eddig nem igazán hittem (hiszek) ezekben a dolgokban. Tegnap este viszont elég furcsa dolog történt. A konyhában voltunk a barátommal. A felakasztott konyhai dolgok közül az egyik, egy krumplinyomó elkezdett mozogni. Kicsit lengett jobba-balra ugyanabban az ütemben, nem lassult, nem akart leállni. Miután észrevettem elkezdtem levideózni (40 sec után betelt a memória sajnos -.-) Egyébként kb 4 percig biztos mozgott, majd a barátom odament és megfogta, hogy megálljon. Minden ablak be volt csukva, nem tudom mitől lehetett. Nektek van ötletetek? Ésszerű magyarázat?

2018. jan. 26. 12:23
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
#18 én laktam megyeszékhely vasútállomástól kb 100 méterre, igen, egy tehervonattól megmozdulnak a cuccok a házban, 4-5 másodpercre, nem 40-re és főleg nem 4 percre. Na meg akkor hallod a vonatot.
2018. jan. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
Biztos ott volt a tesóm. Ő szokott paranormális jelenségeket előidézni.
2018. jan. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Az én szellemem volt az, mérges vagyok a nőkre,illetve a kapcsolatban élőkre, ez a krumplinyomó csak a kezdet, majd leszakad a csillár is. A párod majd lerántom az ágyról,téged felemellek majd aztán visszaejtelek vagy az ágyra vagy a földre. Lesznek ott borzalmak,ne félj! :) Hülyeségen kívül,valóban lehet,hogy a rezgésektől.mozgott a krumplinyomó,de minden esetre érdekes volt.
2018. jan. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

csak nekem nem játsza le a videót?

pedig elég jó gépem van

2018. jan. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

#23

>fúúúúj lepontoztak

>hülye vagy mer' asszondom

>nem is érdekel ha lepontoznak

>hülye nők

>[feltevés amit pár kommenttel feljebb külön elmagyaráztam neked miért hülyeség]


Nagyon ki akarod verni a "gyakorikérdések.hu troll" bingót, mi?

2018. jan. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
0%
#28 Nem is úgy mondtam te, te hazug nyaligép! Női papucs vagy mamusz vagy? xD
2018. jan. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

#29 kikérem magamnak én szexi tűsarkú rúdtáncos csizma vagyok xD

Meg hejjcegnő.

2018. jan. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Igen,szellem. Erre nincs más magyarázat.
2018. jan. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:

xx0xx, szerintem nem azért pontoztak le, mert azt írtad hogy nem szellem volt, hanem a tahó stílusod miatt! ;) Érdekes, többen is írták rajtad kívül, hogy szerintük nem szellem, ők mégse lettek lepontozva :D meg kéne tanulni értelmesen, nem egymás nyakának ugorva vitázni, te tapló.

Kérdező, megnéztem a videót, tényleg elég bizarr. Én se vagyok ilyen nagy szellem hívő, de nálunk is előfordult már pár hasonló, megmagyarázhatatlan dolog. Én 2015 nyarán konkrétan emberi lépéseket hallottam az emeletről, amikor pedig teljesen egyedül voltam otthon :O Meg voltam róla győződve, hogy betörtek, kirohantam, vártam egy kicsit az udvaron, nem jött ki senki, erőt vettem magamon, megfogtam egy kalapácsot, és berontottam a házba :D eléggé be voltam parázva, körbe néztem az egész házat, senkit nem találtam, pénz, meg semmi értékes nem tűnt el, minden ugyanúgy állt. Na ezt mivel lehet megmagyarázni, hogy hangos emberi lépteket hallasz fent az emeleten, és közben nincs ott senki...

És ez csak a legdurvább volt a sok közül, rengetek ennél kisebb, hasonló dolog történt még velem ezen kívül, de azokra ha nagyon erőltetem tudok magyarázatot találni :D

2018. febr. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Bátor Tintanyúl ***** válasza:

"40 sec után betelt a memória sajnos"


Nagy kár. Pedig ezt órákig tudnám nézni.

2018. máj. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!