Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehet, hogy haza vittem...

Lehet, hogy haza vittem valakit a temetőből?

Figyelt kérdés
Nem olyan rég jártam egy nagyon régi temetőben, és miután hazaértem, szóval azóta elég nagy félelmet érzek az én szobámban. Olyan, mintha lenne ott valaki, egyszerűen érzem. Máskor is tapasztaltam hasonlót, pl. az előző lakásban, amit bérletem. Volt olyan, hogy a semmiből vérnyomokat húztam szét a lakásban, az előtér közepéről indult, ahol semmi nem volt, és a papucsom talpán volt rajtam kb. egy baba lábnyom méretű friss vér (semmim nem vérzett, illetve sehonnan nem kerülhetett elő) meg ilyen apró furcsaságok. Ahogy elköltöztem ez megszűnt, de most megint azt érzem, mint amikor az előző házba beköltöztem, a temető óta. Mit csináljak?

2018. júl. 20. 00:25
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Valakit? Legalább a fél temetőt magaddal vitted...
2018. júl. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Én rendszeresen hordok haza koponyákat, bordákat és combcsontokat. A kopoknáyykból tálakat és bögréket készítek, a bordákat kanalakként használom, de én még nem tapasztaltam az általad leírtakat.
2018. júl. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Kezdj el nem hinni az ezós marhaságokban, és rögtön megszűnnek ezek a jelenségek.
2018. júl. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
#2 Hajdú Péter, maga az???
2018. júl. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, csak képzelődsz. Túl élénk a fantáziád.
2018. júl. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Próbálgass módszereket, minél előbb! Ha démonról van szó, démon idézést.

Ha csak egy szimpla eltévedt lélek, szellemidézés. Ha nem tudsz vele/velük kapcsolatba lépni akkor jöhet az ördögűzés.

2018. júl. 21. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
A leírtak alapján ez csak egy Lóú lehet.
2018. júl. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

és nem fotóztad le a vérnyomokat?

nincs okostelefonod?


Majd ha kirakoda fotót akkor elhiszem.

2018. júl. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
33%
Először is, ne pánikolj. Emberekre naponta ragadnak rá szellemek, még ha nem is érzékeli mindenki. Vannak módszerek a tisztítás, ha érdekel, írj privátban.
2018. júl. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!