Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért tünt el? Ez igazi...

Miért tünt el? Ez igazi szellem volt? Vagy ez egy démon?

Figyelt kérdés
Kiskoromban amikor nagyon rossz családban értek akkor olyan álmaim voltak hogy halottakkal álmodtam illetve temetőkről. Éjjel fehérfényeket láttam ha oldalra néztem de ha oda fordítottam a fejem akkor full sötét volt. Illetve volt olyan hogy hideg volt a szoba és mindig fáztam. A szellem a nevét is megmondta amikor megfogta a lábam. Marynek hívták. Azaz Mária. Nyugi nem vagyok skizofrén. Teljesen ép elméjű vagyok mert pszichiáter is ki mondta. De azóta nem látom őt amióta ki kerültem onnan a rossz környezetből. Alkoholista családban éltem és mindig ért valami rossz dolog.
2018. aug. 10. 08:21
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Igen.
2018. aug. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 thoomas26 ***** válasza:
100%

Az ember álmait, képzelgéseit és az esetleges szellemi észleléseit is befolyásolja az, hogy ő maga éppen milyen lelkivilágban, milyen hangulatban van, s hogy éppen milyen előjelű gondolatok járnak a fejében. Tehát abban az esetben, ha egy számodra rendkívül rossz életkörülmények között éltél, akkor nem meglepő ha az álmaid, élményeid is negatívok voltak.

Viszonylag gyakran előfordul, hogy egy szellemi lény szól hozzánk, esetleg meg is érint bennünket - a skizofréneknek titulált emberek is a nagyobb része valójában ezt éli át.


Egyáltalán nem véletlen, hogy azóta nem "találkoztál" vele, mióta kikerültél onnan, hiszen vagy maga a hely vonzotta őt, vagy az a lelkivilágod, mely ott élve jellemzett téged.

2018. aug. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!