Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Volt-e már paranormális...

Volt-e már paranormális élményetek, és ha igen, hogy reagáltatok rá, hogy dolgoztátok fel?

Figyelt kérdés
Tudtatok-e északa aludni, voltak-e rémálmaitok, vagy csak megpróbáltátok elfelejteni az egészet?

2018. aug. 18. 17:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%

Remélem fogok tudni aludni.


1 órája kb boltba jártam, álltam a kasszánál láttam ahogy magától leesett szembe a polcról csak úgy egy doboz, mondtam is itt a szellem. Nem telt el sok idő megjelent csak úgy a semmiből valaki akivel spirituális kapcsolatban állok :D :D :D

2018. aug. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Abban a másodpercben amikor megtörtént gyakorlatilag lefagytam...

Aztán rémálom nélkül feldolgoztam :D

#Szellemestalálkozó

2018. aug. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Jó messze volt ám az a polc, amikor ilyenem van akkor hullani szoktak a dolgok :D
2018. aug. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 leértékelt ***** válasza:
77%
Én egyszer láttam egy halott kislányt, miközben egy kútból mászik elő. Kócos, fekete haja volt, ami a szemébe lógott. De olyat is láttam, hogy egy kalapos ipse képes volt mások álmába megjelenni és irányítani azt, a kezén valami kések voltak vagy ilyesmi... (Már nem nagyon emlékszem rá) Végül pedig olyan babát is ismerek, amit démon szállt meg. Jó sok paranormális jelenséget láttam már... Online is meg lehet nézni!
2018. aug. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Volt már bőven
2018. aug. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

Már volt lidérces álmom, ahogy a nagykönyvbben meg van írva, pedig soha nem foglalkoztatott a téma, utána se olvastam azelőtt

meg volt már olyan, hogy este arra ébredtem, hogy valaki áll az agyam mellett. Egy magas fekete alak, arc nélkül, engem nézett. Elég ilyesztő volt.

Mondjuk sose szerettem a gyerekszobámat, régi öreg ház volt, az első éjszaka óta rosszul éreztem magamat benne.

Hál' Istennek már elköltöztem onnan, ebben a lakásban nincsenek ilyenek, mert csak 10 éves, még senki nem öregedett ki belőle.

2018. aug. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%

egyszer az erdőben sétáltunk és láttunk valami nagy fekete állat csoúrdát ami mászkált az erdőben

az évtizedek óta az erdő szélén lakó bácsitól megkérdeztük hogy mi a fene az látta-e ő már. Azt mondta hogy ez a loú(nem tudom jó írom-e)?


Másnap a faluban mondták, hogy az erdő széli ház tulaja évekkel ezelőtt elhunyt.

2018. aug. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Láttam pár árnyalakot.
2018. aug. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%

3 Napja költözködünk és tegnap,

Épp mosogattam amikor a hálószobából hallottam hogy valaki befújta a légfrissítőt (mindig nyitva vannak az ajtók,2 szobával arrébb van a konyha) berohantam mert pont bent volt a gyerekem (5 hetes)hogy mégis mi volt az és éreztem a légfrissítő illatát.

Csak mi voltunk a házban.

2018. szept. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én vállalom a lepontozandó idiótát. Találkoztam egy földönkívülivel. Jóval a találkozás után egy kép-képsorozat, illetve az érintése került felszínre. Lassan egy rettenetesen hiányos esemény állt össze bennem. Tudom, hogy megtörtént, tudom azt is, hogy mikor. Emlékszem a keze színére, a rideg-hideg érintésére a felkaromon. Elszaldt a kutyám egy este. Én utánarohantam, mögöttem a tesóim. Egy sarkon befordulva szerintük eltüntem a szemük elől. Aztán emlékszem, hogy utolértem a kutyát, aki már vele szembe jött és messze voltam a kiindulási ponttól. Az egész nem volt két perc, attól számítva, hogy a kutya megiramodott. Valójában majdnem húsz perc telt el, ami képtelenség volt számomra. A tesóim már rendőrt akartak hivni. Egyszerű melós vagyok, sosem érdekeltek az ilyenek. Azóta sem érdekel, de a történtek számomra világosak. Nyilvánosan sosem mondom el senkinek, csak leírom itt-ott.
2018. szept. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!