Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Történt már veled olyan,...

Történt már veled olyan, amire nem tudtál magyarázatot adni?

Figyelt kérdés

Egyszer, még az egyetemista koromban éjszakai túrán voltam a barátommal egy nagyobb, viszonylag érintetlen erdőben, ahol hosszas gyaloglás után lesátraztunk, majd elaludtunk.

Úgy hajnaltájt egy különös, távoli de tisztán hallható sikolyra ébredtem fel, aminek nem tudtam az okát. A társam szintén felébredt erre.

Máig sem értem, hogy ki (vagy mi) lehetett annak a sikolynak a "gazdája", mert nem volt vadászidény akkor az erdőben, és senkivel sem találkoztunk útközben.


Szóval nekem ez az egyetlen olyan élményem, amire nem tudok magyarázatot adni.


Veled történt már olyan dolog, ami számodra megmagyarázhatatlannak tűnik?



2018. szept. 20. 20:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Több alkalommal is tapasztaltam kisgyerekként teljes mértékben megmagyarázhatatlan, ugyanakkor intenzív jelenségeket, melyeket nem részleteznék.


Úgy vélem, róka lehetett az általad hallott sikoly gazdája:

[link]

2018. okt. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Igen,volt egy pár de ami igazán megmaradt bennem 10éves lehettem telihold volt es az ablakomon bevilágított és a falamra vetült a fénye de vele eggut egy meglehősen furcsa árnyék is. (Az emeleten volt a szobám) láttam, hogy 2 lább kapimpálózik mintha valaki a tetőn ült volna. Gondoltam , hogy felkelek és megnézem de nem mertem és inkább a takaróm alá bújtam és próbáltam aludni. Másnap szüleimnek mondtam de persze nem hitték el és egy rossz álomra fogták.
2018. nov. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!