Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ki idézett már természetfelett...

Ki idézett már természetfeletti lényt? Mit tapasztalt?

Figyelt kérdés

2018. szept. 29. 00:14
1 2
 1/18 grafno ***** válasza:
37%
Én már többször is próbáltam, de nem sok sikerrel.
2018. szept. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
46%
Én csak híres embereket szoktam idézni
2018. szept. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

Inkább csak horrorfilmben szoktam ilyet látni.


(Nem sűrűn nézegetek effélét. Tanulmányi célból szoktak érdekelni mozzanatok.)

2018. szept. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
62%
Kiskoromban a sátánt akartuk megidézni ( nem én akartam, csak belevittek), egy megmagyarázhatatlan hangot hallottunk, azóta sem hallottam olyasmit.
2018. szept. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
23%

Én idéztem Démont. Hát nagyon gonosz aurát éreztem. Soha nem is tudtam h lehet aurát érezni. sohasem éreztem semmijen aurát, főleg nem gonoszt. és lila színű lett a gyertyák lángja. Semmit nem hallottam. Legszívesebben kirohantam volna alakásomban. Csakhogy annyira mondták a Sátánisták h jók a Démonok.Azt mondják h ők hallják a Démonokat.

Hát én azóta se idéztem Sátánista létemre, mert ha első alkalommal ijesztgetnek akkor biztos nem akarnak engem v valami bajuk van velem.

2018. szept. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Az idézés a "valóságban" az elrablással egyelő. Mondd, mennyire lesz boldog a megidézett lény, ha elrabolod?
2018. szept. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
35%

de buta vagy. az idézéssel vagy jön vagy nem jön. az a megidézett kívánni lény saját akaratától múlik h megjelenik vagy sem.

nem elrablásról van szó. ojan mintha hívjuk őket. vagy eljönnek vagy nem.

ojan mintha én most téged hívnálak. vagy felveszed a telefont vagy nem.


nem arról van szó h most idézel valamit és az kénytelen megjelenni akár akarja akár nem- nem raboljuk el.

te igen ostoba vagy. nem idéztél meg semmt tehát ne írj ide. főleg ha fingod sincsen a dolgokról.


mondhatnám én is h egyszer engem is idéztek már meg.

kitudok lépni a testemből magamtól.de egyszer kivetültem oda ahová még sohasem jártam.

kicsit később rájöttem h valószínűleg egy démon idézett meg engem. mert megakarta mutatni h hol találok ojat amit akkor nagyon kerestem. de jóval később találtam annál a dolognál jobbat. de a segítség az segítség.

akkor nekem az fontos volt és kész.

2018. okt. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
24%

Negatív Energiák is valóban "megidézik" a Démoni Erőket!


Rossz kívánságokkal (a tűzzel) valóban nem szabad "játszani"!


Nemcsak a kimondott szavak - a hétköznapi életünk során - hanem a leírt gondolatmenetek is Ártalmas Erővel Bírhatnak...


Ui: Káin és Ábel Története a Bibliából (Őrzője vagyok-e Én Testvéremnek?) Melyik Kedves Válaszoló Alkalmazza Mindennapjai Során?

2018. okt. 2. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Moon_Walker ***** válasza:
100%
én igen, és az tapasztaltam, hogy hátulról hatolt be.
2018. okt. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
73%

Én már idéztem. Egy hegy belsejében volt a létesítmény Black Mesa volt a neve. Sajnos balul sült el, mert jött pár idegen is vele. Hidd el azóta is rosszul alszok, mert időközönként megjelenik egy öltönyös aktatáskás ember és csak ennyit mond:

Rise and shine mr Freeman.... Rise and shine...

2018. okt. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!